Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Ha a munkaügy központ, kivesz...

Ha a munkaügy központ, kivesz 3 hónapra a rendszerből, attól még kereshetek legális munkahelyet?

Figyelt kérdés

dec. 3. 11:20
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Mi van? Ezt fejtsd ki bővebben, miylern rendszerből és miért venne ki és ebben mi a zsarolás?
dec. 3. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Gondolom kizárták a rendszerből, mert nem fogadta el a felajánlott munkát/tanfolyamot vagy nem ment el pecsételtetni. Miért ne kereshetnél legálisan munkát? A munkaügyi központnak semmi köze hozzá, sőt, jobban tennéd, ha végleg megszabadulnál tőlük
dec. 3. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Már miért ne kereshetnél?
dec. 3. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Szabadulj meg tőlük, örülj hogy töröltek, és keress értelmes munkát. Én is benne voltam a rendszerben, de egy tanfolyam után nem mentem vissza jelentkezni, ezért töröltek. Szerencsére hamar találtam melót, igy nem mentem azóta sem. Ha csak nincs náluk valami jó tanfolyam, akkor felesleges velük cirkuszkodni.
dec. 3. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm. :)
dec. 3. 15:47

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!