Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Hogyan kezelitek a negatív...

Hogyan kezelitek a negatív kollégákat?

Figyelt kérdés

Olyan kollégákra gondolok, akinek semmi sem jó, de tényleg. Ha más mesélné, el sem hinném.


Semmi sem jó neki, mindenre ellenkezik, mindent leszól, mindenki más hülye, azt nem úgy kell csinálni. Amikor a főnök mondja, hogy de, úgy kell, akkor ő hümmög. Végülis megcsinálja, tehát megfelelő munkát végez, azzal nincs gond.


Csak a stílusa, a légkör körülötte, mindenre fintorog, mindent leszól, elsőre semmit sem fogad el.


Máshová sajnos nem tudok ülni, egymással szemben ülünk, muszáj napi kapcsolatban lennünk. A főnök másik részlegen, emeleten ül, ő nem látja minden nap.


Hogyan érdemes kezelni? Ignoráljam? Szóljak vissza? Kérdezzem meg, mi a gondja, miért viselkedik így?



dec. 7. 20:04
 1/4 anonim ***** válasza:
Ignoralasra szavazok.
dec. 7. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Szerintem semmiképp se szólj neki vissza, sokakat pont, hogy ez éltet, így még jobban belelovalja magát az illető, és még nehezebb lesz majd őt elviselni. Viszont, ha nem reagálsz rá (sem mimikával, sem szóban), elvileg hamar abbahagyja, mert látja, hogy nincsen közönsége.
dec. 7. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Kerülöm őket, távol vagyok tőlük, amennyire csak lehet.
dec. 7. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Én is inkább csendben maradnék. Egyrészt ahogy #2 is írja, sokak mintha unatkoznál ám, és a balhé generálasa nekik szórakozás. Másrészt bármennyire is próbálnád nekik szépen, logikusan, ész érvekkel elmagyarázni a helyzetet, nem fogják megérteni.
dec. 8. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!