Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Ha elfogy a feladatotok munka...

Ha elfogy a feladatotok munka közben, sunnyogtok és elfoglaljátok magatokat mással, vagy szóltok és kértek új feladatot?

Figyelt kérdés
dec. 11. 12:42
 1/8 anonim ***** válasza:
89%

Helyzettől függ.


De az nem sunnyogás, ha nem kezdek bele másba, amíg várom a visszajelzést a korábbi munkámról, illetve utána nézek, lehetne-e javítani egy korábbi megoldáson.

dec. 11. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
48%
Én napi 1 óránál nem dolgozom többet.
dec. 11. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Ha épp nincs feladatom, akkor nincs feladatom, nincs olyan extra dolog amit tudnának ilyenkor adni. Maximum más csapatok munkáját végezhetném, de az nálunk nem így működik. Így élvezem az üresjáratot, aztán amikor meg van munka, akkor úgyis intenzíven csinálom és ha kell túlórázok, hogy meglegyen minden határidőre. Ez kiszámítható ciklusokban működik, projekt határidők alapján, így egyáltalán nem bánom ezt a munkarendet.
dec. 11. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
87%
Csapatban dolgozom, több hétre tervezünk előre, ha épp nincs mit csinálnom, nem vehetek elő új feladatot, amit nem terveztünk be, és lehet, hogy pár órán belül kerül rám feladat. Legtöbbször önfejlesztéssel van lehetőség ilyenkor foglalkozni, amit támogat a munkahelyem is.
dec. 11. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

Ha lehet, elfoglalom magam olyannal amit később ugyis meg kell csinalnom. Vagy kérek uj feladatot.

Sajnos ez sehogy se jó, mert ha x időre kell kész lenni, akkor páran ugy idozitenek hogy veletlen se legyenek hamarabb kész. Ezert már félnek/pletykalnak hátam mögött hogy tobb melót fognak ezentul elvarni.

En meg nem vagyok képes fél napot logatni a lábam, viszont máshol nem kapnek ennyi fizut.

dec. 11. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

Nálunk elmondta a főnök nem ossza be a feladatot, megy és keresi a munkát és ha nem talál szól. Nálunk tilos az üresjárat.

A főnök sokszor "helikopterezik" a csarnokba kinek lehet fegyelmit adni. Ja nyometékosan még ki is emelte az embereket forgatni kell!!!! A s..gn.alókat nem meri azoktól fél.

dec. 11. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Én olyankor szoktam gyakorizni meg dokufilmeket nézni :D
dec. 11. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
51%
Nalunk senki se szol, sot van olyan aki teljes napokat mobilozik vegig, de eszebe nem jutna szolni h nincs feladat:D
dec. 15. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!