Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Gyári melós pozícióban mivel...

Gyári melós pozícióban mivel vegzálják a gyengébbet, a gonosz lelkületű kollégák?

Figyelt kérdés
Főleg gyári melós pozícióba úgy általában.

dec. 7. 10:44
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
85%
Bàrmivel…
dec. 7. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
Aki kötözködni akar, az úgyis talál vmit, amibe beleköthet. Pl. Beleszólnak mindenbe mit hogyan csinál, keresik a hibáit, és ha sikeresen találnak, akkor jól megalázzák vele, főnökhöz futnak vele, kibeszélik mellette, hogy ő is hallja és direkt olyanokat mondanak neki, ami fájhat neki, kritizálják, ha lassú, vagy ha késik egy másodpercet is szünetről, stb. Tessék írtam pár példát.
dec. 7. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
91%
Szétrontják a munkadarabjait.
dec. 7. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 Senior Séf ***** válasza:
20%
Semmivel. Gyári melós pozícióban felnőttek dolgoznak.
dec. 9. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%

Nem lehet általánosítani.

Legtöbb helyen a b.szási technikák a fő és legvitszesebb beszédtéma, mások alázása, tisztelet és becsület sehol.

Személyeskedés és egyéb nyalankságok, az ujjakat szeretnék megismerni minden téren, a magánéletének legapróbb és legintimebb részleteit, őket pluszban szivatják. Végre jön valami új a kiégett mindennapok után.

A keresztneved se tudom, de áruld el mekkora a f.szod, tegnap milyen pózban b@sztál stb., mert ez fontos információ az egész cég számára, és így nem vagy prűd.

Nem mondom, hogy egy kapalap alá kell venni mindenkit és minden gyári melóst, minden gyárat. De tény, hogy a legtöbb helyen ez megy.

dec. 25. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%
A 2. jó példákat írt, aki nem szimpi, nem érzik elég alkalmazkodónak azt felmondatják vagy kirúgatják a főnökkel. Akkor is, ha lelkiismeretesen és jól végzi a munkáját. Külön spiclik, csicskák vannak erre a célra felvéve, akik plusz pénzt nem sokat kapnak, de a főnök golyóit nyalogatják cserébe. Bizseregnek a bimbóik, hogy minimális hatalmuk van. Hierarchia. Közben pedig a valóságban meg csak egy 20-adrangú legalsóbb csicska az igazgatóhoz képest.
dec. 25. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%
Én csak 3 napot voltam diák melóban gyárban elég is volt. Szerintem az is csoda ha egy normális mondatot kitudnak mondani. Persze vannak normális emberek akik nem találnak munkát csak ott , de én ezt tapasztaltam.
dec. 25. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%
Aki betanit, szarul tanit, aztan engem b*sz le,mert szarul csinalom
dec. 25. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%

Én is operátorként dolgozok, sajnos.

Talán egymás közti feszültség is van, egymást ba*tatják, mert nem jön elég gyorsan az anyag.


Nagy eséllyel azért ba*tatják az embert, mert nem oda való. Tehát, ha látják, ha nem mindened a darabszám, akkor jönnek a szekálások.


Mivel vegzálnak? Na, sorolom:

Szünetről, ha én kések (pl 2 perccel), valamikor megjegyzik. Az, ha valaki más 5 percet késik, semmi gond.Az se gond, ha 10 percet ráhúz a szünetre.

Van, hogy 5 percre kimegyünk szünetre. Én volt, hogy megkaptam, hogy a szünet akkor kezdődik, amikor szólnak, hogy lehet menni és értelemszerűen addigra kell visszaérni a géphez, mikor az 5 perc letelik. Ugyanez a személy már másnak nem mondja, hogy ha 10 percet is kint van.

Megfigyeltem, hogy a cigizés összetartja az embereket. Aki nem cigizik, azt megtalálják. Igaz, akik nem cigiznek, azok ki is lógnak az operátori-szemléletből, legalábbis ott, ahol én vagyok.

Volt, hogy elmentem wc-re. Amiért ez 10 percbe tartott, az egyik munkatárs megjegyezte, hogy túl sokáig vagyok a wc-n, nekem is dolgozni kell, hogy a darabszám meglegyen. Ajánlotta a közelebbi wc-t, amihez viszont ki kell csekkolni, kártyát kell használni.

Azt meg persze nem tudom hányszor megkapom, hogy "pörgösebben". Azt képzelem néha, hogy ha 200-as pulzusom lenne 80-as légzésszámmal,tűzvörös fejjel, akkor látnák, hogy a nyomorult darabszám miatt széthajtom magamat.


Szóval, bármi miatt megtalálhatnak, ami miatt később lesz meg a darabszám. "Szeretik" magukat hajtani a darabszám megléte miatt.


És nálunk talán értelmesebb dolgozók vannak, mint akikről lehet olvasni.Az egyik színházba jár, másik zenél, harmadik komolyzenét hallgat, a negyedik meg nem ilyen helyen dolgozott eddig. Én operátoroktól azt várnám, hogy semmi kultúrára nincs igényük (zenélés, komolyzene hallgatás, festménykiállítás, színház,ilyenekre gondolok), max. a Valóvilág szintű valamire.

dec. 25. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 Versenyzővagyok válasza:
100%
Az emberekben már kiskortol beletanitjak a rosszindulatusagot
dec. 26. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!