Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Váltanál munkahelyet , ha...

Váltanál munkahelyet , ha megalázva éreznéd magad vagy lenyelnél mindent a pénz miatt ?

Figyelt kérdés

Dolgozok egy helyen , nem így akartam csak így alakult . Otthagytam az egyetemet , mert kellett a pénz . Nagyon vágyom már egy értelmes munkára , értelmes társaságra , olyan emberekkel beszélgetni akiknek normális értékrendje van . Kb nettó 500-at keresek , igaz ehhez hozza tartozik a 3 műszak , és a hülyék elviselése.

Ami ennél is nagyobb gond , hogy viszonyom volt az egyik kollégával aki ráadásul az egyik főnököm is . Elrontottam, ő is és most a szemem

láttára van valaki mással. Iszonyatosan lélekölő. Ráadásul nem 19 éves tini lány vagyok , hanem közel a 30-hoz már a reményt is kezdem elveszteni hogy valaha családom lesz vagy normális kapcsolatom . Mindenestre sokan azt hitték én azért vagyok a pasival, hogy valami előnyhöz jussak és megutáltak és most rajtam röhög mindenki . Megalázó .Nagyon elegem lett , most úgy érzem elrontottam/ elvesztettem mindent .

Új életet szeretnék kezdeni, visszamenni tanulni valamit és normális értékrendű/magasabb érzelmi intelligenciája emberek társaságában lenni. Arra is gondoltam átkérem magam másik egységbe akkor a fizu legalább közel

azonos lenne . Vagy gyerekes ez a váltás és tűrni kellene ? Előre is köszönöm a segítséget .


dec. 15. 15:58
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%
Igen, váltanák, söt már régen váltottam volna.
dec. 15. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
62%
Aki ilyen hülye, hogy otthagyja az egyetemet és elmegy rabszolgának, közben meg m´ßeg viszonyt kezd a fönökével is, aki amikor megunta, kicseréli másikra, az miért csodálkozik, ha mindenki lenézi? Te döntöttél így, ha nem tetszik, lépj tovább, de ettöl nem leszel értelmesebb
dec. 15. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 A kérdező kommentje:
Azért hagytam ott az egyetemet, mert két helyen dolgoztam hogy ne dögöljünk éhen. Fűtés és meleg víz sem volt itthon. A fonokommel meg nem kikezdtem hanem így alakult . Nyilván ott talál rá a szerelem az emberre amilyen közegbe van. Nem toppan be a szőke herceg fehér lovon aki pont nem a főnököm és pont nem használ ki. Ezt nem tudhatja senki előre . Így alakult . Nem is hiszem hogy kihasznált bárki , együtt zártuk le,csak a helyzet nem kellemes , mert sok idő nem telt el mielőtt újba kezdett . De ha kihasznált sincs már jelentősége . Csak boldog szeretnék lenni és elégedett az életemmel . Erre keresem a megoldást :)
dec. 15. 16:15
 4/16 anonim ***** válasza:
100%

"Nem toppan be a szőke herceg fehér lovon aki pont nem a főnököm és pont nem használ ki."


Próbáld meg logikailag értelmezni a mondatot. Szóval ezek szerint neked csak azok az emberek jöhetnek szóba akik a főnökeid és kihasználnak...


"Csak boldog szeretnék lenni és elégedett az életemmel"


Akkor tegyél érte, mert az önsajnáltatásból nem fogsz előrébb jutni ezen az úton.


-Ha zavar a főnököd és a munkatársaid viszonyulása hozzád akkor válts munkát vagy menj másik részlegre.

-Ha intelligensebb emberekkel akarsz dolgozni akkor menj vissza az egyetemre és végezd el. Ha nincs elég megtakarításod akkor levelezőre menj és dolgozz mellette.


Ilyen egyszerű.

dec. 15. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 A kérdező kommentje:

Szóval azt mondod pontosabban kellene fogalmaznom ugye? Hogy érthető legyen mire gondoltam :

Általában az embereknek a kapcsolatai kialakulnak és nem kiválasztják a főnököt vagy a szomszéd Jancsikát. Rossz napod van neked is ugye ? Együtt érzek veled .

dec. 15. 16:39
 6/16 anonim ***** válasza:
83%
Viszont általában a tisztességesebb emberek akkor sem kezdenek viszonyt a fönökkel.
dec. 15. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 A kérdező kommentje:
Köszi az őszinteséget , igazad is van de már ebből a szempontból mindegy .
dec. 15. 17:08
 8/16 anonim ***** válasza:
100%
A szakítás a főnökkel az egyenlő szokott lenni a munkahelyváltással. Ez a válasz. Többiek már mindent leírtak.
dec. 15. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
Van egy mondás: házi nyúlra nem lövünk. Ezen mindenki röhög, amíg úgy nem jár, mint te. Magánéletet nem viszünk munkahelyre.
dec. 18. 06:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:

Ha ez megnyugtat huszonéves koromban nekem is volt viszonyom a főnökkel.

És nem én kezdtem. 3 évig járt a nyakamra hogy kérjen tőlem találkozót. Én 3 évig mindig visszautasítottam és a többiek mégis azt mondogatták a hátam mögött hogy viszonyom van vele. Úgyhogy aztán randizgattam is vele, és nem érdekelt ki mit gondolt.

Ami nekem jó , és felkínálja az élet azt elveszem. Nem fogom visszautasítani mások miatt akik amúgy sem kedvelnek.

A nők iszonyatosan féltékenyek és irigyek egymásra.

Szerintem maradj ott nyugodtan ahol vagy, és tanulj közben tovább. Ahol tanulsz, ott is tudsz majd ismerkedni.


De amúgy megkérdezhetem hogy hol lehet ilyen jól keresni 3 műszakban?

dec. 19. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!