Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » A munkáltató hívhat magántelef...

A munkáltató hívhat magántelefonszámról, ha állást keresek?

Figyelt kérdés
Nem szoktam felvenni a magántelefonszámokat, mert nem érdekelnek a porszívóügynökök és a közvéleménykutatók. Úgy tudom cégek, hivatalos ügyben nem hívhatnak magántelefonszámról, így egy magát komolynak mondó munkaadó sem semmiképp. Szerintetek?

2022. jan. 11. 15:14
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Ha jól tudom, nem tiltja semmi, szóval előfordulhat.

Engem eddig mondjuk minden állásom esetén emailben kerestek. A magánmtelefonszám / ismeretlen szám eleve le van tiltva nekem.

2022. jan. 11. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Nem tudom miért, de a mi irodai vezetékes számunk is magánszámként vagy ismeretlenként jelenik meg mobilon.

Szóval simán hívhatnak állásügyben. Amikor én is munkát kerestem mindent felvettem, mert sose tudni mikor jön össze.

2022. jan. 11. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Simán hívhat. Az ügyintéző nem is biztos hogy tudja, hogy mi jelenik meg, amikor hív téged.
2022. jan. 11. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
16%

Kb 10 evvel van visszamaradva a kerdesed. Akkoriban volt szokas, h a porszivougynokok hivtak rejtett szamrol. Mostmar szamkijelzessel hivnak, ha a netre beutod az ilyen szamokat az elso talalatnal mar latod is a kommenteket.

Amugy meg sztem veletlenul se vedd fel a rejtett szamos hivasokat, mert igy tobb eselyem lesz nekem🥰

2022. jan. 11. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

#4

Egy éve is szokás volt (azóta nem tudom, letiltottam)

2022. jan. 12. 07:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!