Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Golyóztak már ki munkahelyről?...

Golyóztak már ki munkahelyről? Mit csináltak? Én mit tudok tenni legközelebb?

Figyelt kérdés
Ha jól dolgozoltam, rám pakoltak mindent. Ha hibázom (két ember munkája mellett kétszer annyit hibázom), bemószerolnak. A főnököm sajnálkozik, hogy ó szegény, veled csináltatnak meg mindent (holott ő a főnök, az ő dolga szólni). Egyszer visszahallottam, hogy én vagyok az egyetlen, akivel nem lehet kijönni. A végén azzal küldött el a HR, hogy nagyon jó eredményeim voltak, de a csapatba nem tudtam beilleszkedni.
dec. 25. 11:05
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Ez a te oldalad. Ez alapján te semmit nem csináltál rosszul, ergo nem lehet tanácsot adni. Kíváncsi lennék a többiek véleményére is, az lenne az érdekesebb.
dec. 25. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Nem vagyok egy kedves ember.
dec. 25. 11:22
 3/12 anonim ***** válasza:

#1-es jól mondja. Egyébként a HR-es megmondta hogy a csapatba nem tudtál beilleszkedni és ez volt a baj nem a munkád. Gondolom elvárás volt a csapatban való munka és ennek nem feleltél meg, ezért is küldhettek el.

Az hogy mi volt ott ahhoz valóban az Ő véleményük, sztorijuk is kell hogy megtudjuk mondani mit gondolunk konkrétan, se így csak azt tudom mondani hogy nem feleltél meg egy várásnak ugye mint írtam csapatban való munkára, nem illeszkedtél be, írtad hogy nem vagy egy kedves ember, valószínű ez is gond, meg persze kihasználtak ami mondjuk nem szép, és lemerem fogadni szóvá tetted ezt ami miatt elindult ez az egész kitúrás...

dec. 25. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:

Nem vagyok kedves ember. Ez tény, de toxikus se.

Kb. nem is volt lehetősêgem beszélni mert csak dolgoztam. Az a baj, hogy bekerültem egy ilyen körbe. Jól dolgoztam, kihasználtak, mellette meg panaszkodtak, hogy csendes vagyok és visszahúzódó. A főnök látta, de nem.csinált semmit.

dec. 25. 11:35
 5/12 anonim ***** válasza:
53%
Ezek alapján én is a csapatmunkára való képesség hiányára gondolok, ami a fő ok lehetett. Ezen kelle változtatni. Az a baj, hogy a csendes, visszahúzódó személyeket sokan nem szeretik a munkahelyen, mert pl. beképzeltnek tartják, félreértelmezik a viselkedésüket. Tudom, én is ilyen vagyok, viszont valamelyest félre tudom tenni ezt a tulajdonságom, mégha nehezemre is esik, ha együtt kell dolgoznom másokkal.
dec. 25. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
47%

"Nem vagyok kedves ember"


Ezek alapján elviselhetetlen vagy, a HR is megmondta, hogy konkrétan ez az oka a menesztésnek.

És baromi elviselhetetlen kell legyél, hogy normális munka mellett cska ezért ki kell rúgjanak

dec. 25. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

Csak a fő kérdésre válaszolva:

Volt ilyen. Bebizonyítottam, hogy folyamatos dolgozással, teljesítéssel mégis szükség van rám.

dec. 25. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim válasza:
53%

A sors megfizet. A tulaj elküldte a régi főnököt és felvett egy új főnököt, akinek első nagy feladata volt hogy a "régi" főnök összes emberét felmondásba hajszolja, anélkül hogy a cégnek kéne kirúgnia őket (mert akkor kellett volna végkieget fizetni).

A feladatot a gennyláda új főnök végre is hajtotta! De arra nem számított hogy ahogy kiüldöt onnan mindenki a tulaj őt magát is kivágja a franca, és felvett egy még újabb főnököt....

nyasgem.

dec. 25. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%

Igen. Őr voltam egy portán, minden szolgálatban ketten voltunk, de annyi munka volt hogy borzasztó. Mindent én csináltam egyedül, a másik meg egésznap csak laptopozott, a főnök mégis a kollégámat emelte ki, hogy milyen jó munkaerő. Állandóan én helyettesítettem mindenkit INGYEN, mert tùlòrát sose fizetett a főnök, de mindig én voltam a szar, a főnök engem hordott el mindennek, stb. Közben az igazolta, hogy én dolgozom a másik meg nem, hogy mindenhol az én aláírásom volt(beléptető lapokon, mérlegjegyen, stb), az övé meg sehol.

A végén volt egy incidens, mikor éjszaka egy ügyeletes be akart jönni, de zárva volt az ajtò(kötelező volt zárni a portaajtòt éjszakára), és én pihenőn voltam(24 órás szolgálatban jár a pihenő), a kollégám meg bent ült a portán és maxon zenét hallgatott fülhallgatòn keresztül. Az ügyeletest a főnöke engedte be, amikor pedig számonkérte a főnök, hogy mi volt ez, akkor rám kente az egészet, hogy én ültem bent, nem ő. De annyi esze volt a kis ge cinek, hogy online elindított egy 2 òrás járőrözést, miszerint ő kint volt(közben 5 perc volt egy járörözés max). Úgyhogy ő volt a kiskedvenc, engem meg lapátra tettek(szerencsére, amúgy is gyűlöltem ott dolgozni).

dec. 25. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

A legtöbb rossz munkatárs megüti a bokáját. A semmittevésbe és a kedvezményekbe bele lehet kényelmesedni.

Anno én is jártam úgy, hogy kaptam egy megértő főnököt, aki törődő volt és elnéző. Kb odáig fajult a dolog, hogy a végére természetes volt nekem, hogy ki-be járkáltam, késtem, hosszabb szünetekre eltűntem, drámáztam... egyszer el ajartam menni hamarabb és nem engedtek és még én panaszkodtam a munkatársaimnak, hogy milyen igazságtalan a főnökasszony.

Kb ez volt az az időszak amikor ők is besokaltak tőlem és elküldtek.

Sokszor szeretnék visszamenni oda, hogy fenékbe rúgjam az akkori énemet.

dec. 25. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!