Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » A gyári munkásoknak muszáj...

A gyári munkásoknak muszáj piálniuk, hogy kibírják?

Figyelt kérdés
Nekem a főnököm mondta, hogy diákként dolgozott valamilyen gyártósoron és annyira lélekölő volt, hogy megértette miért isznak a munkások. Ki kell bírni azt a monoton, ismétlődő munkafolyamatot és ez egy elektronikai gyár volt, ahol még át kell látni valamit, de milyen lehet azok élete, akik annyit kell csináljanak, hogy mondjuk levágni a csirkékről egy darabot egymás után.

dec. 25. 22:09
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
94%
Aki inni akar, az talál rá okot. Gyári munkás vagyok, de csak Szilveszterkor iszom alkoholt, amikor koccintunk.
dec. 25. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
61%

Ha olyanok az élet vagy munkakörülményeid, amiket utálsz, akkor bizonyos szintig segíthet a pia.

Szorongás miatt is szoktak naftázni. Állítólag Churchill is azért ivott, de ő nagyon jó volt mérték tartásban.

dec. 25. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
47%
Muszáj
dec. 25. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
100%

Nálunk nem iszik senki, ugyanis minden nap szondáztatás van szúrópróbaszerűen a nap folyamán bármikor. Nyilván tudják is, h kik azok, akik hajlamosabbak rá, alkeszokon azért látszik, úgyhogy őket majdnem minden nap fújatják. A normálisabbakat heti 1x átlagban.

Sztem egyre ritkább a munkahelyi ivás amúgy. Egyrészt a nagy alkesz generáció lassan kihal, másrészt sok másik cégnél is hallom, h megy az ellenőrzés keményen.

dec. 25. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
82%
Van az a réteg akinek nem jut más munka, és idegileg totál ki van készülve, ezzel próbálja elviselni de sajnos idővel kevés 2 pohár kevés az 5 pohár kevés az 1 üveg, és már reggel sem a kávé kell a cigi mellé hanem egy rövid.
dec. 26. 06:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
77%
Nem muszáj inni. Lehet más tudatmódosító szereket is használni :)
dec. 26. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
90%

Egy jó 15 éve a haverjaim a cserépgyárban dolgoztak, szalag mellett, 3 műszakban, és konkrétan megállás nélkül szívták a füvet.

Egyszer elmentem őket megnézni... hát, fülsüketítő zaj, por minden mennyiségben, forróság van, a cserép vágja a kezed, nehéz is, és csak jön és jön megállás nélkül, vagyis rettentő monoton. “Vendégként” kb. 5 percet alig bírtam eltölteni, nemhogy ledolgozzak ott 8 órát, 1 hónapot, 1 évet, vagy akár egy életet...

Annyira f.os körülmények voltak, hogy a górékat se érdekelte, ki mivel tuningolja magát, amíg nem volt ön és/vagy közveszélyes a melós, ill. nem okozott kárt. Ennek megfelelően nagyjából kész is volt mindenki valamitől...

dec. 26. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
#7 mondjuk engem érdekelne, h egy masszívan szétfüvezett ember hogy tudja csinálni a pörgős szalagmunkát megállás nélkül. Akiket én láttam munka közben szétfüvezve, azok csak feküdtek és röhögtek, vagy ha épp csináltak is valamit azt is szarul és nagyon nagyon lassan.
dec. 26. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
100%

Aki hajlamos az alkoholizmus az mindig találni fog okat arra, hogy igyon.


Rengeteg értelmiségi munkakörben dolgozó ember is funkcionális alkoholista.


Aztán vannak már a komolyabb dolgok, kokain, heroin..

dec. 26. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:

#8

A 20-as éveik elején járó srácok voltak, akik már 4-5 éve dzsangáztak rendszeresen. Én sem tudom hogyan, de bírták...

dec. 26. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!