Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » A gyári munkásoknak könnyebb,...

A gyári munkásoknak könnyebb, mint a rendőröknek?

Figyelt kérdés
A múltkor egy rendőr arra hivatkozott az egyik csatornán, hogy azért kell elmenniük korábban nyugdíjba, mert nagyon igénybe veszi őket fizikailag és lelkileg, amikor egy családi veszekedéshez, vagy mit tudom én mihez ki kell menni és le kell gyűrni hatalmas embereket, meg ilyenek. Az apukám 27 éve gyárban dolgozik és minden nap kemény fizikai munkát végez, hangzavarban amitől jelentősen romlott a hallása és szellemileg is keményen igénybe van véve, amikor figyelnie kell, azokat a gépeket (nem tudom pontosan mi a neve) működés közben és amint valami nem úgy megy ahogy kell, rögtön le kell állítani. Egy apró hiba milliós veszteség a gyárnak. Ez nem elegendő ahhoz, hogy ő is nyugdíjba menjen akkor amikor a rendőrök? Vagy a rendőrök munkája ennél is nehezebb?
2011. júl. 29. 11:54
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
100%
Nem. A rendőrök egésznap alszanak a parkolóban, ha ettől elfáradnak menjenek segélyre.
2011. júl. 29. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
Ezért mondom én, hogy igazságtalan az élet!...Megszívtuk!
2011. júl. 29. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
100%
Egyetértek veled.
2011. júl. 29. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
100%
Már hogy lenne könnyebb? Aki ilyet mond, próbálja ki, csak aztb tudom mondani.
2011. júl. 29. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 Dadim válasza:
100%

Igen a rendőröknek aztán nagyon nehéz a dolguk, nemrég még arra is volt idejük, hogy a telefonszámomat el akarják kérni egy közúti ellenőrzés során.

20L

2011. júl. 29. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
A mai rendőröket régen KMK-ként jegyezték volna.
2011. júl. 29. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
34%

tessék már nekem megmondani, hogy azok, akik szerint a rendőr, meg a tűzoltó, meg pl. a börtönőr (merthogy rendvédelmi dolgozókról van szó, nem csak a rendőrökről) olyan baromi könnyű szakma, csak felveszik a nagy fizetést, nem csinálnak semmit, korán elmennek nyugdíjba kapják a nagy lóvét, azok miért nem ezt a pályát választották?


miért gürcöltök 65 éves korotokig ahelyett, hogy ilyen arany életetek lehetne?


kedves kérdező!

apukád hány megfojtott csecsemővel, hány többé-kevésbé agyonvert gyerekkel találkozott már munkája során? hány autóban égett családot látott, miközben a baleset okozója apróbb karcolásokkal megúszta? és egyáltalán, hány halott vagy még éppen élő embert látott egyáltalán? kerülgetett leszakadt testrészeket?

apukád hogy dolgozik? reggel elmegy este hazajön? hétvégén otthon van? feltűnt már, hogy éjszaka is van rendőr, meg oltanak tüzeket? meg hétvégén is?


kérdezd már meg apukádat, szeretne-e rendőr vagy tűzoltó lenni...

2011. júl. 29. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
78%

- Én pl. azért nem megyek rendőrnek, mert sovány vagyok. De hülye nem, hogy izomnövelőkkel felfújassam magam.


- Többre akarom vinni, mint mint egy rendőr.


- A rendőrök már megszokták a hullák látványát. Csak egy nagy húsdarab. A malacvágásnál nem durvább.

2011. júl. 29. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
100%

Az orvosok legalább annyi borzalmat látnak. Vagy a boncmesterek. Ők miért nem mennek korábban nyugdíjba? 65 éves korában biztos még egy sebész keze? Az ő munkáján pedig bizony emberéletek függnek.

A 65 éves pedagógus hogy rohangál a kisgyerekek után?

A 65 éves gyári munkás bírja még a nehéz ládákat, vagy vasakat emelgetni?

Azt gondolom, minden munkának megvannak a nehézségei. Sajnos nekem pechem volt, mert én általában a beszélgető, sétálgató, kocsiban üldögélő rendórökkel találkoztam, magas rangú 40-es rendőr rokonom magas nyugdíja mellet egy biztonsági céget működtet nem 200 ezer Ft-ot keres vele. Olyan egészséges, mint a ma született makk. 2 méteres nyomozó unokatestvérem 40-es, még mindig sportol nyugdíjasként, mellette dolgozik havi fél milliócskáért, a gyerekeinek építi a házukat, mire végeznek, arra se legyen gond. Soroljam tovább? VAn még!!

2011. júl. 29. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
10%

"Soroljam tovább? VAn még!!"


soroljad.

soroljad hozzá azokat a rendőröket is, akiket szolgálatteljesítés közben megöltek. azokat is akik megnyomorodtak. soroljad azokat a tűzoltókat is akik a korkedvezményes nyugdíj után (!!!) átlagosan 6-10 évet élnek.


igazi magyar vagy...

2011. júl. 29. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!