Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » 29 éves vagyok, és nő. Van...

Kola17 kérdése:

29 éves vagyok, és nő. Van egy férfi 50 éves kollégám, és van családja. Barátok vagyunk, és az helyes, hogy akárhányszor találkozunk átölelem baráti öleléssel?

Figyelt kérdés
Vagy inkább ne, mert félreérthető?
dec. 26. 09:20
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
91%
Inkább ne. Félreérthető, a kollégáknak is, meg a férfinek is, főleg meg a férfi párjának.
dec. 26. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
72%

Miért ölelgeted az 50 éves férfi kollégádat? Barátok extrákkal?

29 évesen komolyan ennyi eszed van?

dec. 26. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
90%
Ne ölelgess nős férfit a munkahelyeden.
dec. 26. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
25%

A barátait az ember megöleli. Tök mindegy milyen nemű és korú.


Akinek az agya ezt nem bírja el, az nőjjön fel, és szálljon ki abból a világképből hogy a nők és férfiak között csak höhö zegzuális kapcsolat állhat fenn.

dec. 26. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
83%

Mi ez ovoda? 😃

Még akkor is, ha barátok vagytok a munkahelyen van egy illem, viselkedési norma, es ez nagyon nem tartozik bele.

dec. 26. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
33%
Hát igen aki házas az szakítson meg minden kapcsolatot minden barátjával és éljen falak között!! Még a végén Mariska a szembeszomszédból félreérti!!
dec. 26. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
0%
Legalabb jobbakat k.fél otthon
dec. 26. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
73%

Nekem személy szerint semmi bajom azzal, hogy a férjemnek vannak női barátai, de nagyon megalázó volt, mikor visszahallottam a munkahelyi pletykát, hogy kikkel szűrte össze a levet bent, holott erről szó sem volt, sőt, az még megalázóbb volt, hogy egy kolléganőjének fel is kellett mondani, mert a pszichopata pasija is hallotta a pletykát, és megfenyegette a férjem, meg nekem is írkált. Ők még fizikai kontaktba se kerültek, mert a lány nagyon figyelt erre a pasija miatt, szimplán annyi történt, hogy időnként segítettek egymásnak bizonyos feladatokban, meg ha úgy jött ki a lépés, együtt ették meg az ebédüket.

A kollégáknak ennyi elég volt, hogy pletykáljanak róluk.


29 évesen legyen annyi eszed, hogy ilyennek a lehetőségét sem adod meg.

dec. 26. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
84%
Az ellenkező nemű baráttal alapból jobban megtartom a távolságot. Ha meg az egyikünk párkapcsolatban is van, akkor pláne nem ugrálok a másik nyakába. A találkozásokat semleges helyen szoktuk megtartani, tehát nem járunk fel olyankor a másik lakására. Szerintem ez mindkettőnk partnerére nézve elfogadható és kevesebb félreértést okoz.
dec. 26. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
74%
Én összejárok az egyik kollégámmal, de még őt sem ölelgetném munkahelyen…főnökasszonyomat átöleltem, mikor boldog karácsonyt kívántunk egymásnak, de csak úgy minden találkozáskor ellenkező nemű kollégát biztos nem ölelgetnék.
dec. 26. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!