Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » 29 éves munkanélküli F vagyok....

29 éves munkanélküli F vagyok. Hogyan tovább?

Figyelt kérdés
Bölcsész diplomám van, angol és német középfokú nyelvvizsgám is. Mondanom sem kell talán hogy mennyit érek ezzel a röhejes végzettséggel. Itt Pécsen sehova se kellek, dolgoztam szakmában is egy kis ideig, itt ott de most teljesen kilátástalan a helyzetem. Szüleimmel élek ők tartanak el... Ki tudja meddig még

2020. jan. 4. 18:15
1 2 3 4 5
 1/46 anonim ***** válasza:
52%
Keress máshol és másmilyen munkát is. A semminél az is jobb.
2020. jan. 4. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/46 A kérdező kommentje:
Nézek gyárakat is stb.. De mindegyik 3 műszakos én meg pszichiátriai gyógyszert szedek emiatt max csak két műszakot
2020. jan. 4. 18:20
 3/46 anonim ***** válasza:
8%
Mi a faxért tanultál bölcsésznek? Te tehetsz róla. McDonaldban próbálkozz!
2020. jan. 4. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/46 A kérdező kommentje:
... Tudok csak vállalni :(
2020. jan. 4. 18:20
 5/46 anonim ***** válasza:
17%
Ha nagyon nem találsz semmit kezdj el megint tanulni valami mást.
2020. jan. 4. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/46 A kérdező kommentje:
Igen nyilván én előre tudtam 18 évesen hogy mennyi bölcsész kell ebbe a pöce országba... A tanárok semmi előrejelzést nem adtak hogy ha csak a töri és magyar megy akkor nem fogok kelleni sehova pff komolyan mondom röhejes az egész. Én 29 éves fejjel már dolgozni akarok.de sajnos nem tudok és erről nyilván én tehetek hogy elcseszett a rendszerünk
2020. jan. 4. 18:25
 7/46 anonim ***** válasza:
67%

Esetleg abban nem támogatnának a szüleid, hogy elvégezz valami szakmát aminek hasznát is veszed majd?

Még mindig fiatal vagy jobb még most tanulni valamit mint 20 év múlva megbánni és olyan munkát csinálni amit nem is szeretsz.

2020. jan. 4. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/46 A kérdező kommentje:
Tanulás kizárva sajnos főleg most azt se tudom hogy mit lenne érdemes ilyen képességekkel a másik meg az hogy Dolgozni akarok feltétlenül.
2020. jan. 4. 18:28
 9/46 anonim ***** válasza:
36%

Egyetemet végeztél, munkát keresel, de annyit se vagy képes magadtól leírni, hogy mégis milyen végzettséged van...


"ha csak a töri és magyar megy akkor nem fogok kelleni sehova"

Tanárhiány van. Töri-magyar szakosra is szükség van.


Szóval? Milyen bölcsészdiplomád van egyáltalán?

2020. jan. 4. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/46 anonim ***** válasza:
50%
Tudsz angolul és németül, miért nem próbálkozol másik országban?
2020. jan. 4. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!