Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Milyen folytatásra számíthatok...

Milyen folytatásra számíthatok ebben a helyzetben?

Figyelt kérdés

Adott egy munkahelyi közösség 3 beosztott + 1 csoportvezető (aki én voltam.)

Szakmát szándékosan nem írok, irodai munka.

Az állásunk nagyon bizonytalan lett, egész decemberben úgy volt, hogy dec. 31-én megszűnik.

Nekem azonnal lett egy másik munkalehetőseg, éltem vele. Ebben a bizonytalan helyzetben mindenki megértette a döntésem.


Január 1-től folytatódott a munkánk, a 3 másik kolléga maradt, a helyemre felvettek egy fiatal tapasztalatlanabb lányt, egyik volt kollégámat kinevezték helyette csoportvezetőnek.

Egy másik volt kollégám visszaajánlott engem az új felsővezetőségnek (az ő személyében történt csak változás végül.)

Volt kollégám megdícsért engem, hogy én voltam a csoportvezető, tudtam az ottani dolgokat és csak a bizonytalan helyzet miatt mentem el, hívjanak vissza.

A felsővezető eltette a telefonszámom és annyit mondott, hogyha az új lány nem válik be, majd akkor visszahívnak engem.


Most tényleg ennyin, 1 új lányon múlik a döntés?

Beváltam mit munkaerő, mint csoportvezető és inkább kísérleteznek 1 új lánnyal és kineveznek valakit csoportvezetőnek, ami szintén egy lutri, csak mert már az új lányt felvették?

Nem az lenne az értelmes, ha azonnal visszahívnának engem?



jan. 1. 20:28
1 2
 1/18 Noren1989 ***** válasza:
78%

Nem hívnak fel, nyugi.


Udvariassàgból mondtàk max, koncentràlj az új helyre.

jan. 1. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
80%
Már csak az önbecsülésem miatt se mennék vissza.
jan. 1. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
78%
Semmilyenre.
jan. 1. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 A kérdező kommentje:
#2. Nem kirúgtak. A bizonytalan helyzet miatt felmondtam. Úgy volt mind a négyünknek megszűnik a munkája.
jan. 1. 20:44
 5/18 anonim ***** válasza:
33%
Mint a patkányok, úgy menekültél a süllyedő hajóról, pedig elvileg a kapitány hagyja el utoljára a hajót, neki feladata a végsőkig kitartani. Persze, hogy nem fognak visszahívni, szerintem is csak udvariaskodás volt a részükről. Úgy látszik a nagyfőnök nem szeret shegghet csinálni a szájából, ha az "új lánynak" melót ígért, akkor ő melót kap, nem holmi menekülő csoportvezetőcske fogja megmondani, hogy hányas a kabát.
jan. 1. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 A kérdező kommentje:
#5 aha és majd a számláim befizetik magukat 🤦🏼‍♂
jan. 1. 21:04
 7/18 anonim ***** válasza:
31%
Ha normálisan gazdálkodtál volna, akkor lett volna annyi tartalékod, hogy megvárod a végítéletet. Gondolkodás nélkül leléceltél, ahogy elkezdett rosszul állni a szénád, senki sem szeret ilyen emberekkel dolgoztatni. Engem nem lep meg, hogy ezt a választ kaptad.
jan. 1. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 A kérdező kommentje:
A kiadásaimról neked fingod sincs
jan. 1. 21:18
 9/18 anonim ***** válasza:
65%
Otthagytad a céget mikor szarban volt. Most úgy ahogy megy a cég és te azt várod, hogy visszavegyenek? Drukkolok az új lánynak.
jan. 1. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
33%

5 "Mint a patkányok, úgy menekültél a süllyedő hajóról,"


Telitalálat.

jan. 1. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!