Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » A kollégák átnéznek rajtam az...

A kollégák átnéznek rajtam az irodába, hogy lehet ebből kijönni?

Figyelt kérdés
Egymas kozott tok jol eldumalnak,de tolem semmit se kerdeznek, ha en kerdezek akkor sem kerdeznek vissza. Lehet,hogy azert van mert mindenki mas angol az 5 fős irodaban?
jan. 3. 14:13
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
31%
Orulj neki hogy nem veled foglalkoznak. Tedd a dolgod es kesz, nem azert vagy fizetve, hogy csacsogjal. Foleg nem Angliaban.
jan. 3. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
44%
Keress más munkahelyet ha néhány hónapon belül nem változik, akkor nem fogadnak be maguk közé.
jan. 3. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 A kérdező kommentje:
A legrosszabb,hogy januar olyan "csendes" hogy allig van melo. Nehezen megy el az a 8 ora.
jan. 3. 14:20
 4/16 A kérdező kommentje:
Itt vagyok mar 2 eve... Az elejen meg megvolt a minimum,de manapsag mar az sem. Par kollega elment azota. A normalisabbak.
jan. 3. 14:20
 5/16 anonim ***** válasza:
70%
Most azert panaszkodsz, mert nmem rajtad csamcsognak a tobbiek? Tenyleg ezt szeretned?
jan. 3. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
76%
Nem azért mert angolok az biztos. Ezt simán megcsinalják magyarok is egymás közt hogy vkit levegönek néznek.
jan. 3. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 A kérdező kommentje:
Tevedes,nem azt akarom,hogy rolam beszeljenek,bar szerintem a hatam mogott ez biztosan igy van. Csak jobb lenne a kornyezet ha bevonannank engem is. Mar problakoztam mindenfele temakorokkel de mindig falba utkoztem.
jan. 3. 14:24
 8/16 anonim ***** válasza:
63%
Én a németeknél éreztem így magam, mikor 10 anyanyelvivel dolgoztam együtt. Mi magyarok próbáljuk bevonni a külföldieket, ha vannak, hogy jobban érezzék magukat, a nyugat-európaiak többsége meg levegőnek néz.
jan. 3. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 A kérdező kommentje:
Lengyelek hasonlok voltak. Oket nem zavarta,hogy egy kukkot nem tud az ember lengyelul es akkor is a sajat nyelvukon beszeltek. Toluk meg ugy ahogy elfogadtam ezt anno. Szinten angliaba. De ahol a nyelv alapvetoen az angol a "kozos" nyelv ott nem ertem. De ahogy fentebb mondtak, bizonyara otthon is van hogy atneznek masokon a munkahelyen. Erdekes,mert ua a beosztasunk, az sincs,hogy valaki magasabb poziban van. Ezt egyebkent "bullying"-nak hivjak akit erdekel.
jan. 3. 15:45
 10/16 A kérdező kommentje:
Es igen, amikor magyarokkal voltam es volt par lengyel kozottunk vagy mas nemzeti,esetleg angol,mindig igyeketem ugy hogy a tobbiek is megertsek,hogy mirol van szo. de masokat ez nem erdekel. ¯\_(ツ)_/¯
jan. 3. 15:47
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!