Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Egyterű irodába, te náthásan...

Egyterű irodába, te náthásan bejársz dolgozni?

Figyelt kérdés

jan. 5. 12:11
 1/10 anonim ***** válasza:
75%
Ha beteg lennék és nem lenne lázam, igen bemennék. Nem fogok egy egyszerű torokfájással, köhögéssel és orrfolyással otthon maradni.
jan. 5. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 Metionin ***** válasza:
39%
Nem. Örülök, hogy végre megtehetem, hogy betegen otthon maradhassak. Ha nincs lázam, nem szakad szét a fejem, akkor dolgozok, de otthonról.
jan. 5. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
41%

Fiatalabb koromban fontosabbnak tartottam a munkát, mára azt mondom, hogy jogom van meggyógyulni otthon. 51f

A kérdés persze nem erre vonatkozott. Egy kolléga bejött coviddal, és a büfében is ott ugrált, lehet, hogy nagyon sok ember lett beteg miatta. Tehát a szobájában akár még lehetett volna egyedül is, de mondjuk kiment a mosdóba, megbeszélésre...

jan. 5. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
79%
Bemegyek mert be kell járni és táppénz amúgy sem lenne elég a kiadásokra.
jan. 5. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
67%
Egy vacak kis náthával ki sem ír az orvos táppénzre. Azzal mindenki bemegy.
jan. 5. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
44%
Nem, és el is várják, hogy ne járjunk betegen dolgozni. Jobb helyeken így megy.
jan. 5. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim válasza:
8%

"gy vacak kis náthával ki sem ír az orvos táppénzre. Azzal mindenki bemegy."


hahhahahahahahahahaha!! KETTŐ hetet hédereltem otthon épp most dec végén nulla betegséggel. A házidoki nem is látott. egy telefon mondom beteg vagyok fáj a torkom mondta oké egy hétre kiír. Oké. Majd a hét végén egy telefon mondom még nem vagyok jól. Oké még 1 hét.


Ennyi. Semmi bajom se volt csak elutaztunk az ünnepkre és nem volt már szabim.

jan. 5. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
84%
Utolsó, azért nem minden orvos ilyen. A miénk komolyan veszi a táppénzt, még nagyon betegen is küszködni kell vele hogy kiírjon.
jan. 5. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim válasza:
18%

". A miénk komolyan veszi a táppénzt, még nagyon betegen is küszködni kell vele hogy kiírjon."


Éssss???? szabad háziorvos választás van! Hát mész másikhoz! Nekem is volt kekec orvosom! Vesztett is egy beteget! és neki 1 beteg az kemény pénz! az neki egy ügyfél! Mész másikhoz!

jan. 5. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
63%
Természetesen bejárok. Akinek nem tetszik, az így járt.
jan. 5. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!