Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Mit csináljak, ha a főnököm...

Mit csináljak, ha a főnököm szinte terrorizál, agresszíven parancsolgat, én pedig anyagilag kiszolgáltatott vagyok?

Figyelt kérdés
A nap végére szinte elfogyasztja az életenergiámat. Minden feladat azonnal kell neki, de mindenhez lebecsmérlő, tiszteletlen kommentárokat mond, szinte elöli az életet bennem. Volt, hogy már sírva mentem haza, gondolkodtam felmondáson, de nem tehetem meg, hogy fizetés nélkül legyek, hiszen 3 banknak és rengeteg ismerősömnek tartozom összesítve nem kevés pénzzel.

jan. 5. 16:47
 1/6 anonim ***** válasza:
95%

Kezdd el tervezni a munkahelyváltást. Itt sokáig nem maradhatsz, mert ez az ember biztosan nem lesz már normális, de állás nélkül sem maradhatsz. Kezdj el nézegetni munkákat, menj el interjúkra, és amint van terved, az már erőt ad arra, hogy végigvigyed és találj új munkahelyet.


Egyébként a lebecsmérlő, tiszteletlen beszólásokat nem vagy köteles tűrni, szólj rá, hogy ezt nem vagy hajlandó hallgatni. Mi a legrosszabb, amit tud tenni? Kirúg maximum, akkor maximum mész álláskeresési járadékra, amíg meg nem lesz a következő munka. De egyébként valószínűleg visszafogná magát, mert olyan könnyen ő sem tud pótolni kieső munkaerőt.

jan. 5. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 Kései Sirató ***** válasza:
100%
Én is azt tenném, amit az 1-es ír. Új munkahelyet keresnék.
jan. 22. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
41%
Hogy lehet ilyen tartozásokat felhalmozni? Nekem semmilyen tartozásom nincs, mert spórolósan költök, így nem vagyok kiszolgáltatva senkinek.
jan. 22. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

3-as!

Nem az a kérdés, hogy te hogy élsz, hanem az, hogy a kérdező hogy oldja meg a problémáját.

jan. 22. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Hát ha nem bírsz lelépni de már nem vagy próbaidős akkor betegállomány táppénz!
febr. 2. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%

Ja meg nyugodtan menj el álláskeresésire mielőtt munkahelyet váltanál, mert ha megvan a teljes 3 év munkaviszonyod akkor több mint fél milliót kapsz és az is pénz! Nameg jár az ingyen bérlet is!

Kipihened magsd visszanyered az értékrended! A sggfejeket meg megszokod a helyükön ahovâ valók!

febr. 2. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!