Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Mentél már vissza korábbi...

Mentél már vissza korábbi munkahelyedre dolgozni? Nem volt kínos? Miért döntöttél így?

Figyelt kérdés

Mostanában sokat gondolkozom azon, hogy vissza kéne mennem arra a helyre, ahonnan egy éve jöttem el. Igazából nagyrészt ideális munkahely volt. Kollégák többségével is jól kijöttem. Amikor kiléptem, nagyon rossz passzban voltam, bár ezt nem mondtam el bent senkinek, azt mondtam, most pihenni szeretnék, nem dolgzni egy pár hónapig, meg voltak negatív irányba változások a cégnél (bár szerintem ez mindenhol előfordul). Nem haragban váltunk el. Tényleg nem dolgoztam egy ideig, kezeltem a rossz hangulatomat, most már jól vagyok. Dolgozom de innen szeretnék eljönni. Láttam is hirdetést az előző cégemnél, lehet, hogyha beszélek velük, visszavesznek, még ha nem is konkrétan arra az osztályra.


Volt már ilyen a ti életetekben, vagy ismerőssel, hogy visszament a korábbi munkahelyére?


jan. 8. 14:44
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
80%
Nem.
jan. 8. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
85%
Én szerettem volna visszamenni, de jól megszívattak és végül nem sikerült, szóval én nem ajánlom a meghunyászkodást, mert még ha sikerülne is visszakönyörögni magadat, tuti, hogy nem lesz már az igazi...
jan. 8. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
94%

Nekem volt olyan kollégám, aki átment tőlünk egy másik állami céghez, aztán ott nem szeretett, és visszajött.

Jó munkatárs volt, mindenki örült neki, hogy visszajött, azóta is ott dolgozik (majdnem 10 éve), szerintem semmi negatív dolog nem érte a váltás miatt.

Egy másik kolléganőm felmondott, aztán pár hónap múlva (sajnos) mégis visszajött, na neki én személy szerint nem örültem, de őt is gond nélkül visszavették.

(Azért nem örültem neki, mert azért mondott fel, mert ezt sem akarta csinálni, meg azt sem, amit pedig mindenki más csinált, pedig senki nem erre vágyott. Aztán nyilván úgy vették vissza, hogy a sz@r melók nagy részét így is megússza, és ez továbbra is dühítő, nem egyenlő a bánásmód...)

jan. 8. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
73%
Nem.
jan. 8. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
94%

Én is mentem már vissza előző helyre.

Amikor először dolgoztam, akkor továbbtanulás miatt mondtam fel. Jó munkaerő voltam, családias volt a közeg, még egy előléptetést is felajánlottak, csak hogy maradjak.

Iskola után nem váltak be a számításaim, úgyhogy visszamentem erre a helyre, nagyon örültek neki, hogy visszatértem. Sajnos a régiek közül már kevesen maradtak, sok fiatal jött, akik miatt már nem volt ugyanolyan a munkahelyi légkör, úgyhogy ismét továbbálltam. De néha még összefutok ezekkel a kollégákkal, puszi, váltunk két szót, és mindig elmondják, hogy hiányzok nekik, pedig nem évekig dolgoztam ott velük.

jan. 8. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
93%
Én igen. Szerettem ott dolgozni, de már kinőttem a munkakört, nem nagyon volt hová fejlődnöm és már nem akartam ezt a munkakört csinálni. Elmentem egy másik céghez, de pár hónapon belül nyílt egy új pozíció abban a csapatban ahol mindig is szívesen dolgoztam volna az előző cégnél, így megkerestek. Nem igazán jött be a hely ahol épp voltam, így visszamentem ebbe az új csapatba. Nem bántam meg, jó döntés volt :) 3 évet maradtam, utána lecserélték a vezetőséget és leléptem, de mivel már volt tapasztalatom ebben az új munkakörben így könnyebb volt ra építeni és váltani ezen a területen belül.
jan. 8. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
94%
Ha szeretted, és ők is szerettek, akkor simán visszamennék. Mi van abban? Ha ezt szeretnéd, ne tartson vissza, hogy más mit gondol. Ott legalább ismered a körülményeket, nem kellene teljesen újra megszokni mindent egy idegen helyen, de valamennyire meg mégis tiszta lappal kezdhetnél.
jan. 8. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
95%
Egy időben én is vissza akartam menni, de velem is szemetek voltak már az interjú alatt, holott tudtam a kollégáktól, hogy emberhiány van. Mégis kvázi úgy adta elő a főnök, hogy szívességből venne vissza, és utána legyek nagyon hálás. A korábbi béremet se adta volna meg, plusz azzal kezdte, hogy 2-3 hétig csak "betanít", amire egyáltalán nem akart fizetést adni. Megköszöntem, és mondtam, hogy nem jövök vissza.
jan. 8. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
90%
Igen, most is ott vagyok és örülök, hogy visszajöttem.
jan. 8. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
92%
Igen, de engem konkrétan visszahívott a főnök, szóval nem volt gáz. Visszakuncsorogni magadat nem egy jó ötlet, mert alapból ott lesz a levegőben, hogy te igazából szivességből vagy itt.
jan. 8. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!