Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Más is azt érzi, hogy folyton...

Más is azt érzi, hogy folyton a munkahelyén van?

Figyelt kérdés

Mint egy időhurok. Vagy mint a Severance című sorozat, ahol volt egy kinti meg egy benti éned és a benti csak a munkahelyen létezett, soha nem tudott hazamenni.


Felkelek, elkészülök, utazok a munkahelyemre. Itt vagyok 8 és fél órát. Elindulok, hazaérek, vacsorázom, és már mehetek is lefeküdni kb. Oké ez túlzás, de nem sok minden fér bele, eléggé elfáradok és csak sorozatot nézni van kapacitásom, esetleg kisebb házimunka. De úgy érzem, hogy elmegy a délutánom 5 perc alatt.


jan. 9. 08:55
 1/5 anonim válasza:
26%
Én nem, de én mondjuk nem is dolgozom napi 1 óránál többet, és azt is csak itthonról.
jan. 9. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
87%

Szerintem nagyon sokan vagyunk így ezzel.

Én hatkor kelek, elkészülök, fél órát autózom az iskoláig. Heti háromszor reggeles vagyok, kettőig vannak óráim. Ha helyettesíteni kell (és sokat kell), akkor utána is. Ha nem, akkor iskolai rendezvény, program valami biztosan van, vagy javítok, készülök. 4 körül indulok haza, 5 mire hazaérek, bevásárlás heti kétszer. 6ig pihenés, utána vacsora, minden másnap főzök ebédre, majd 8 körül még dolgozok kicsit ha nem sikerült délután befejezni. Sokszor tízkor hagyom rá.

Ha délutános vagyok akkor 9-re megyek, előtte reggel edzek. Ez heti két alkalom, de ilyenkor négyig vannak óráim és 5-ig ügyelet. 5.30-ra érek haza, utána még dolgozok itthon. Kivéve minden második héten egy estét, akkor táncórára megyek a férjemmel. Ez és a reggeli edzések tartanak életben. Nagyon elegem van már. GYES után vissza nem megyek tanítani, hiába szeretem. Az egész életem a munkám körül forog...

jan. 9. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Nekem is ez volt. Engem ez annyira zavart, hogy elkezdtem keresni olyan szakmát, majd annak elvégzése után olyan munkahelyet, ahol nincs ez. Addig foglalkoztam ezzel a problémával, amíg sikerült ilyet találnom, és ma már inkább a szabadidő, család és hobbi felé billen el a mérleg nyelve. Egy ilyen váltáshoz kell bátorság is, és korán rá kell jönni, hogy mit akarsz, mert család stb. mellett már nehéz teljesen másba belekezdeni.
jan. 9. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
10%

Én hétfőtől péntekig 13 órát dolgozom, plusz még mellette nyelvvizsgára is készülök, megsincs ilyen érzésem.


Te valamit nagyon elrontasz, ha 8 óra munka nálad az egész napot jelenti. Csinálj napirendet, ez mert ez így nagyon nem frankó, valahol elcs..szel valamivel egy csomó időt, ami nem tudod még hogy mi. De hogy nem a munkával, az biztos.

jan. 9. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
73%
Nekem is így volt, aztán jött a heti 1 majd 2 HO, de így is megette az életemet a munka. Mellette mást (egyetem, lakáskiadás, ingázás) is csináltam, így nem csoda. Aztán jött a teljes HO, de ott is csak pár hónapig tartott az öröm. Most már teljes távmunkában dolgozom és ez is veszélyes. Valahogy úgy lehet, ahogy az utolsó írta, kell egy napirend.
jan. 10. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!