Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Ellenőrízhető-e, hogy egy...

Ellenőrízhető-e, hogy egy vállalkozó, aki mesternek hirdeti magát, az valóban rendelkezik-e mestervizsgával?

Figyelt kérdés

jan. 11. 11:23
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem a szakma szerint illetékes ipartestületnél, szakmai kamaránál kell érdeklődni a kiadott minősítésekről.
jan. 11. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
31%

Szerintem akinek nincs meg a vizsgája nem is hirdetné magát igy.

De mesterek is csinalnak kókány minősithetetlen munkát amit egy vegzettsegnelkuli feketén maszekoló meg helyretesz es utqnuk javít és el van borzadva.Mesélhetnék.

jan. 11. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 qkker1 ***** válasza:
85%

"Szerintem akinek nincs meg a vizsgája nem is hirdetné magát igy."


Ne keverd a szakmunkásvizsgát a mestervizsgával!

jan. 11. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem nem az számít, hogy meg van-e neki, hanem az, hogy milyen munkát végez!!!


Ismerős mesterfodrásznál járt, hivatalosan, leellenőrzött, elismert "mesternél", aztán úgy elbszta a haját jó sok pénzért, hogy azóta megelégszik a noname fodrásszal is! Nem minden a papír! :)

jan. 11. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
Nem tudom milyen szakmában keresel, de a lakásfelujitás körüli szakmáknál semmit nem számit. A szakember vagy mester elvállalja és viszi a csapatát, akiknek halvány szellentésük sincs semmiröl, csak pontos iránymutatással, ellenörzéssel tudnak ESETLEG valamit megcsinálni normálisan. Persze a "mester" csak néha megy oda, a melosok meg csak gányolnak.
jan. 11. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%

Egyetértek a 12:29-es hozzászólással!


A nagy nevű mesterember felveszi a munkát, a nagy lóvét, aztán alamizsnáért megcsináltatja a segédmunkásaival, te meg javítgathatod a később kibukó hibákat....

jan. 11. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

A munkáját kell ellenőrizni!!


Én még soha senkinek a mesterlevelét, bizonyítványát nem láttam, aki nálunk csinált valamit.


Örültem, hogy egyáltalán kijött valaki. Mivel a jó szakemberekből óriási hiány van és hónapokra előre be van táblázva - nem kell hirdetnie magát, szájhagyomány útján...

jan. 11. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Konkurens fodrászról van szó. Tudom, hogy nincs neki, de nagy betűkkel ki van írva az üzletre és emiatt bosszant a dolog.
jan. 11. 13:39
 9/11 anonim ***** válasza:
100%

8-as: honnan tudod, hogy közben nem-e szerezte meg mégis a mestert?!


Ha jobb fodrász vagy, mint ő, akkor úgyis hozzád fognak menni többen. Ha ő meg xar, akkor hiába írja ki, hogy doktor... Látod, a mesterfodrászban csalódott kuncsaft se ment vissza hozzá többet.


Egyébként mit csinálsz, ha kiderül, hogy nem mester? Ráírod egy cetlire és kiteszed az üzletére? :)

jan. 11. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Te meg írd ki a saját üzletedre, hogy mesteri fodrász! :)
jan. 11. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!