Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Szerintetek gáz ha férfiként...

Szerintetek gáz ha férfiként kereskedelmi végzettséggel ilyen Pepco, Kik vagy Rossman stílusú üzletekbe jelentkezek eladónak?

Figyelt kérdés

A környéken jelenleg ilyen helyekre keresnek bolti dolgozót. Persze van Tesco-s és hasonló munka is, oda is jelentkeztem.

Mit gondoltok? Nem fognak fura szemmel nézni rám hogy minek jelentkeztem oda férfiként a vezetőség és a vásárlók részéről is?


jan. 12. 09:44
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem senkit nem fog érdekelni.

Azért viszont kár lenne egy esetlegesen biztos állás lehetőséget elutasítani, mert vadidegenek hogy fognak rád nézni.

jan. 12. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 Kitana. ***** válasza:
100%
Pepcoban és Rossmannban is szoktam látni férfi dolgozókat bőven. Kikbe nem járok, de gyanítom ott is akadnak.
jan. 12. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%

Nekem vásárlóként nem fontos, hogy nő vagy férfi, csak legyen normális.

Egyébként én semmi presztízsbeli különbséget nem érzékelek Tesco vagy Pepco vagy Rossmann között. Normális üzletek, de nyilván egyik sem valami exkluzív luxus üzlet.

jan. 12. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
0%
persze, hogy gáz
jan. 12. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%

Az a gáz, hogy úgy gondolod, ezt csak nő csinálhatja...


Egyébként ha gáz, akkor inkább nem dolgozol?

jan. 12. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
69%
igen ötös, gondolom akkor ül duzzogva a kanapén, vakarja a tökeit, és magyarázza, hogy az igazi férfi miért is ilyen lehetetlen véglény.
jan. 12. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
Pontosan úgy gondolom mint az 5/5 ös válaszoló. Ha már ez a végzettséged és ezt kell csinálnod akkor ne érdekeljen, hogy ki mit gondol vagy inkább éhen halsz????
jan. 12. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
81%
Totál nem az. Munka alapú társadalom van, így bárki bármit is dolgozhat.
jan. 12. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Persze, itt felénk tök normális dolog akár pénztárnál középkorú férfit is látni boltban. De én a helyedben elgondolkodnék egy targoncavezetői tanfolyamon, azzal szerintem jobb kereseti lehetőségek vannak, mint "mezei" eladónak lenni.
jan. 12. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Felénk nem sok targoncázási lehetőség van. Ahol igen, ott meg sem hirdetik hanem máris megvan az új ember amint üresedés van, ismeretség által. De az is ritka.
jan. 12. 11:48
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!