Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Ciki ha egy férfi elsírja...

Ciki ha egy férfi elsírja magát a munkahelyén?

Figyelt kérdés

jan. 12. 16:09
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
37%
Igen.
jan. 12. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
70%

Szerintem nagyon helyzetfüggő, de 99%ban ciki.


Volt egy munkahelyem, ahol nem elsírta magát a férfi kolléga, csak meghatódott, bekönnyezett a szeme, mikor elmesélte, hogy hétvégén megszületett a lánya, de csak később tud szabira menni. Az aranyos volt.

jan. 12. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
57%
De miért? Mert ha teszem azt ott értesül valami tragikus hírről akkor talán nem az, egyébként eléggé az.
jan. 12. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
68%
Az attól függ, miért. Mert csakúgy random minden ok nélkül nem sírja el magát senki sem.
jan. 12. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:
35%
Munkahelyen egy nőnek is ciki, ha nem történt semmi tragédia.
jan. 12. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:
23%

Az indoktól függ. Nem mindegy, hogy azért sír, mert meghalt valakije vagy mert egy olyan munka jön be, amit nem tud hirtelen hogyan megoldani.


Én amondó vagyok, hogy a munkahely nem sírásra való. Persze vannak kivételek, de én például nem biztos, hogy alkalmasnak tartanék a munkavégzésre egy beosztottat aki sír, mert csúnyán nézett rá a főnök vagy mert hirtelen nem tudja mit kell csinálnia. Legyen akár férfi, akár nő.

jan. 12. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:
72%

Az a kivalto októl függ, ha lebssza a főnök es azon pityeredik el, az eleg gáz.

De vannak érthető okok, mint a csaladban torteno tragedia, leszakad a keze/laba.

jan. 12. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:
75%

Látjátok a problémát a társadalommal ugye?

Ciki kimutatni egy érzést.

jan. 12. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:
60%

És a 8as vitte a pálmát. 👏


R.i.p. 21.sz-i tarsadalom.

jan. 12. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:
19%
8, mert gondolom te örülnél, hogy kimutatta valai az érzését, csak közben nem tudod kifizetni az árut a boltban, mert bőg az eladó. Vagy otthonról dolgozol, elmegy a neted, felhívod a szolgáltatót és az ügyintéző meg ekezd bőgni. Vagy a munkatársad helyett dolgozol folyton, mert ő mindig munka közben bőg. :)
jan. 12. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!