Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Ciki ha egy férfi elsírja...

Ciki ha egy férfi elsírja magát a munkahelyén?

Figyelt kérdés

jan. 12. 16:09
1 2 3
 11/24 anonim ***** válasza:
57%
#8: Munkahelyen az! Mindennek megvan a helye és ideje, nem terheli az ember a többieket a lelki nyomorával.
jan. 12. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/24 anonim ***** válasza:
76%

Van úgy 2 eset amikor nem, de amúgy igen. De még mielőtt nagyon igazságtalannak éreznéd, az is gáz ha nő sír... személy szerint emlékszem én még gimiben is visszatartottam a sírást, mert az ilyesmi nem másokra tartozik.

Másrészről viszont csinálj amit akarsz, kit érdekel mások véleménye😅

jan. 12. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/24 anonim ***** válasza:
65%
Nem.
jan. 12. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/24 A kérdező kommentje:
Legtöbben cikinek tartjátok és elvileg egyet is értek. Ennek ellenére nem bánom, hogy kitört belőlem a sírás.
jan. 13. 14:57
 15/24 anonim ***** válasza:
74%

Hiába írjátok, hogy ciki, egyszer mindenkinél elszakad a cérna. Érző emberek vagyunk, nem biodroidok. A tűrőképességünk véges.

Érzelmi állapotunkat sokminden befolyásolja, pl rosszabbul reagálunk, ha kialvatlanok vagyunk. Vagy ha száz lecseszés után jön a százegyedik. Szóval hiába erős férfi valaki, attól még simán kiborulhat.

jan. 13. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/24 anonim ***** válasza:
59%

#15 Szerintem kifejezetten gáz ha azt tettetjük hogy valami ami ciki, igazából nem is ciki. Mert az...

Az eset tanulsága az, hogy időről időre mindenki csinál ciki dolgokat, szóval felesleges túl sokat stresszelni rajtuk.

jan. 13. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/24 anonim ***** válasza:
66%
Mi volt az ok?
jan. 13. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/24 anonim ***** válasza:
0%
Én sem sírtam nő létemre, amikor egyszer nem tudtam kigombolni a farmerdzsekimen a gombot, mert túl nagy volt a gomb és szűk a gombluk és emiatt nem tudtam kicsatolni és letolni a kantáros nadrágomat és a végén nem bírtam tovább és nadrágban leültem a wc-re és bepisiltem. Felnőtt létemre ez történt velem, mégsem sírtam. Pedig én nő vagyok.
jan. 14. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/24 anonim ***** válasza:
0%
18-as vagyok. Most azért lettem lepontozva, mert nő vagyok? Hát gratulálok!
jan. 14. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/24 anonim ***** válasza:
22%
Azért lettél lepontozva, mert nem a munkahelyeden történt. Otthon úgy pisilsz be, ahogy akarsz. De a kérdés munkahelyre, munkahelyi problémára utal.
jan. 14. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!