Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Egy 29 éves nő elhivott a...

Egy 29 éves nő elhivott a lakására,ez szerintetek nem volt fura?

Figyelt kérdés
Röviden. Nem ismertem csak párszor beszélgetünk. 1900 km utaztam oda ahol a nő lakik mert dolgom volt és őt kértem meg,hogy segitsen. Miután végeztűnk elhivott magához. Férje van meg gyereke ,de senki nem volt otthon,es nm történt semmi csak beszélgetûnk kb 2 órát. Ez még tavaly januárban történt. Oktoberben ujra találkoztunk arcon puszilt és meghivott egy kávéra. Lehet akart valamit?
jan. 13. 13:09
1 2
 11/18 Seila ***** válasza:
23%

10


Hagyd már őt békén! Csak gúnyolódsz rajta...

jan. 13. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
78%
Normális, sajnos. Sok nő ölelget üzenetben full ismeretleneket, mert azt hiszik attól ők jó emberekké válnak hogy odabiggyesztik az ölelés ikont. Pláne ha munka jellegű, akkor hirtelen mindenkit "szeret" és csupaszív lesz.
jan. 13. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 A kérdező kommentje:
Nem ölelés ikont bigyeszt hanem irásban kűldi Puszilak szia ölellek szia ilyenek.
jan. 13. 19:31
 14/18 anonim ***** válasza:
És te mit írsz rá neki ilyenkor vissza?
jan. 13. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 A kérdező kommentje:
Néha én is puszival köszönök el. Hűlyènek fog nézni ha ezt számon kérem tőle? Vagy lehet csak hűlyit,hogy legyen miről pletykálnia a barátnőivel?
jan. 13. 19:55
 16/18 A kérdező kommentje:
Puszillak
jan. 13. 19:57
 17/18 anonim ***** válasza:
51%
Két óra kettesben nem volt elég, hogy lefektesd? Szép…
jan. 13. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
53%

"nm történt semmi"

nem rajta múlott, te nem vetted a lapot, családos nő felvisz a lakására mikor az üres, írkál neked, stb.

Mondanám, hogy ne legyél mamlasz, de ez a hajó már valószínű elment. Direktben szembesíteni meg értelmetlen

jan. 13. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!