Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Nem akarok dolgozni, már vagy...

Nem akarok dolgozni, már vagy 100 helyen dolgoztam, mindenhol arogánsan mosolyognak rám, mintha nevetséges lennék. Mit tegyek? 😟

Figyelt kérdés
jan. 14. 09:53
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
39%

A világ egy tükröt tart élénk amiböl vissza tükröződünk. Ha téged mindenki megmosolyog ami téged annyira zavar, akkor el tudom képzelni milyen szerencsétlen vagy. Nyiss a világ felé és a világ is nyitni fog feléd. Azért nem vagy jó semmiben, mert beképzeled magadnak. Szerintem senki nem mosolyog meg téged és nem vagy semmivel sem rosszabb mint más csak túl sok hülyeségen agyalsz. Foglald le magad valamivel. Dolgozni meg igenis, hogy kell. Tedd már fel magadnak azt a kérdést, hogy milyen ember az aki nem dolgozik illetve aki már vagy 100 helyen dolgozott?

A legjobb tanácsom az, hogy iratkozz fel az egy csoda minden nap - ra és talán rálelsz az életre.

jan. 14. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
100%
Amit leírsz a kérdésedben és az egyik kommentedben, az arra utal, hogy súlyos önértékelési, önbizalomhiányban szenvedsz.Nekem sincs önbizalmam, de nem látok rosszat abba ha valaki mosolyog rám.
jan. 14. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
100%
Lehet hogy valaki kukit rajzolt a homlokodra miközben aludtál, és úgy mentél dolgozni hogy nem vetted észre :)
jan. 14. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
52%
¯\_(ツ)_/¯
jan. 14. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
100%
Fordulj pszichiáterhez.
jan. 14. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim válasza:
Nem egy troll vagy? Hanem akkor pszichológus a megoldás.
jan. 23. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!