Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Már vagy 50 helyen dolgoztam,...

Már vagy 50 helyen dolgoztam, belefáradtam a munka keresésbe nem akarok dolgozni, mit tegyek? Most már tényleg nincs semmi ötletem

Figyelt kérdés
dec. 13. 23:02
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
90%
Menj nyugdíjba.
dec. 13. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%

Ezt az 50 helyet hogy kellene elképzelni?


Egyébként nézd pozitívan: 50 helyre felvettek. Én legutóbb másfél évet töltöttem azzal, hogy találjak csak EGY helyet, ahol folytathatnám.

dec. 13. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
Az élet nem habostorta.
dec. 13. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%

Az ember kb 18-25 éves korától kezdve dolgozik 65 éves koráig.


Itt van 40 évnyi munkaviszony.


Rengetegen vannak, akik rossz helyzetből indultak vagy éppen szimplán csak más priorításuk volt az életben, így az első pár évben rettenetes munkákat végeznek nagyon alacsony fizetésért, amiben kiégnek.


.... de ott van kb 40 év ... ha valaki 10 éven át dohányboltban dolgozik eladóként, akkor is van ideje és lehetősége egy olyan szakmát találni, amit szívesen csinálna és tényleg érdekelné.


Már erre rá kellett volna jönnöd, de ha eddig nem, akkor most már mindeképpen. Találd meg azt amiben úgy érzed ki tudsz teljesed és azt csináld.


Vannak olyanok akik 40 évesen mennek különféle orvosi szakokra. Én IT belül vagyok és van olyan 50 éves munkatársam, aki pár éve döntött úgy, hogy váltani fog.

dec. 14. 00:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
21%
Fura. Miert nem ugy alltál meg hogy na most már ezen a munkahelyen maradok fene se pattog ugrál már.
dec. 14. 04:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
84%
Költözz tanyára, legyél önfenntartó. Sajnos növényt termeszteni, állatot tartani akkor is kell, hogy ne halj éhen. De akkor cdak azt és annyit dolgozol, amennyit magad miatt muszáj. Szerintem minden munka szar. Legalábbis meg lehet unni barmit, amit az ember nap mint nap kényszerből csinál. A munka büntetés.
dec. 14. 06:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%

Sokat filóztam már azon, hogy mit dolgoznék szívesen úgy 40 éven át...


De rájöttem, hogy igazából ilyen hosszú ideig az égvilágon semmit nem akarok dolgozni,.


De ha már muszáj, akkor több mindent is dolgoznék, de csak napi 4 órában 8-12-ig. Így sok mindent elviselnék.

dec. 14. 06:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%
Èn is így vagyok. Próbálj ki valami újat. Menj el valami tanfolyamra ami èrdekel.
dec. 14. 06:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%
Ezért lettem vállalkozó.
dec. 14. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
100%

9

Aztán napról-napra izgulhatsz, hogyan változik meg a jogszabályi környezet estéről-reggelre. Komoly kockázatai vannak egy vállalkozásnak - főleg nálunk. Ha túl jól megy, megtetszik valakinek, ha rosszul, akkor meg véged.

dec. 14. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!