Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Mikor érdemesebb?

Mikor érdemesebb?

Figyelt kérdés

Januárban vagy februárban érdemesebb munkát keresni?

Mikor esélyesebb, hogy felvesznek? Mert állítólag januárban nehezebb, mivel első hónap aztán sok helyen van leállás stb...



jan. 15. 06:32
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
90%
Szerintem akkor érdemes keresni amikor hirdetnek a preferenciáidnak megfelelő munkát. Legyen az január vagy február vagy augusztus.
jan. 15. 06:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
50%

Mèg gyermek vagy,ìgy nem tudhatod, hogy a felnőttek világa a leggonoszabb, amit el tudsz képzelni.

Ne akarj mèg dolgozni.

jan. 15. 06:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 A kérdező kommentje:
21 éves vagyok, mindenki világa gonosz nem csak a felnőtteké, úgyhogy édes mindegy 😃
jan. 15. 06:46
 4/16 anonim ***** válasza:
100%
Mindig érdemes, legfeljebb még lassabban reagálnak
jan. 15. 06:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:

Mindegy, januárban 99%-ban max első héten van még nagyobb szabadságolás, leállás, második héttől odlgozik mindenki.

De hogy gondolod, nem küldöd az önéletrajzokat mert úgyse vesznek fel, hanem majd csak később?

Ha váltani akarsz, vagy első munkahely kell, akkor fogod magad és megpályázol mindent, ami szóbajöhet, beállítod a hirdetésfigyelőt és megpályázod az újakat, amik érdekesek. Nem vársz a csodára, hogy majd egy adott időpillanatban biztos felvesznek, máskor meg nem.

jan. 15. 07:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
0%

Szerintem akkor érdemes keresni amikor hirdetnek a preferenciáidnak megfelelő munkát. Legyen az január vagy február vagy augusztus.

Szerintem akkor érdemes keresni amikor hirdetnek a preferenciáidnak megfelelő munkát. Legyen az január vagy

február vagy augusztus.

Mèg gyermek vagy,ìgy nem tudhatod, hogy a felnőttek világa a leggonoszabb, amit el tudsz képzelni.

Ne akarj mèg dolgozni.

21 éves vagyok, mindenki világa gonosz nem csak a felnőtteké, úgyhogy édes mindegy.

Mindig érdemes, legfeljebb még lassabban reagálnak.

jan. 15. 07:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
43%

#6: fárasztó ez a toxikus szöveg, amit mindenhová odahánysz.


Itt veled van a gond, nem a felnőttek világával.

jan. 15. 07:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
0%

fárasztó ez a toxikus szöveg, amit mindenhová odahánysz.



Itt veled van a gond, nem a felnőttek világával.

jan. 15. 07:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
100%
#6: Még jó lenne ha egy kérdés alá kiírnád ugyanazt 26x. Te is valami élettelen lehetsz sajnos.
jan. 15. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
100%
januárban nyílván nem fognak sokan hírdetni, de bármikor kifoghatod egy jó állást. Szóval akkor add be az önéletrajzod, ha neked megfelel.
jan. 15. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!