Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Van olyan kollégád, akivel...

Van olyan kollégád, akivel nem, vagy csak nehezen tudsz együtt dolgozni?

Figyelt kérdés

jan. 15. 17:12
A kérdező szavazást indított:
Igen, sok
Igen, néhány
Igen, 1 fő
Nem, nincsen
22 szavazat
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Ahol dolgozok, ott szerencsére nincs.

Az első munkahelyen ott 3 embert utáltam, beleértve a főnököt is, aki nem is ért semmihez.

jan. 15. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Van: az egyikkel tisztes a távolság, a másikkal kényszeredett együttműködés van.
jan. 15. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Van egyfajta ember, akikkel én személy szerint nagyon nem tudok veszekedés nélkül kijönni, és ezek a nagyon erős, karizmatikus személyiségek. Mindent és mindenkit elnyomnak, mint a csikket, mindenki behódol nekik. Ez a típus általában nagyon jól végzi a munkáját, ezért a főnökség elnézi nekik az "irányítást", de a személyiségük fojtogató és elviselhetetlen a számomra. Egy darab xarnak érzem magam melletük. Próbáltam már alkalmazkodni, veszekedni, kiállni magamért, lexarni, de egyszerűen mérgezőek lelkileg. Vannak, akik jól kijönnek velük, de általában őket vagy a félelem, vagy a hozzájuk hasonlóság vonzza.
jan. 15. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Persze.Magammal kifejezetten nehezen tudok együtt dolgozni.
jan. 15. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

Mostani helyen, szerencsére, nincs ilyen (remélem nem most kiabáltam el..), de az előzőn volt 2 kolléga, akivel nem volt sétagalopp együtt dolgozni.


Egyikük egy 50+ -os nő volt, akinek az egója nem bírta elviselni, hogy egy, a lányainál is fiatalabb lány volt supervisor-i pozícióban felette. Vagyis én. Az, hogy a hátam mögött pletykálkodott, történeteket terjesztett, nem érdekelt cseppet sem, de amikor szemtől szemben kavarta a bizonyost, és próbált meghazudtolni, na, azt nagyon nem bírtam.


A másik, egy csaj volt, aki pár évvel volt nálam fiatalabb, és eleve úgy vették fel, hogy majd az utódom lesz, szegény felé is így kommunikálták az egészet. Már ezzel elindították benne azt, hogy nem szimpatizált velem, állandóan a konkurenciát látta bennem. Így eleve nem tudtunk közösen túl gördülékenyen dolgozni.

De a többiek sem voltak túlzottan megelégedve a munkájával, és a személyiségével sem. Hiányzott belőle az alázat, a megfelelő tisztelet, és olyan helyen akart dolgozni, ahol mindkettő kell, méghozzá bőven..

jan. 15. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Már csak volt. Pontosan a csapnivaló légkör miatt léptem ki a cégből, a közvetlen munkatársaim közül két nagyszájú, alpári nőszemélyt kellett elviselnem, nem kevés rosszindulattal. Állandóan alázták a többieket a hátuk mögött, nyilván engem is. A főnököt is kiröhögték, de mikor szemtől szemben voltak vele, elbűvölő kedvességgel csevegtek. Az egyik ráadásul rettentő trehányul dolgozott, a helyesírás is meghaladta a képességeit, ám szentül hitte, hogy ő az egyik legnagyobb talentum a cégnél. Másfél évig bírtam a mérgező atmoszférát, aztán dobbantottam. A vége felé már gyomorideggel jártam be. A munkát szerettem, de az egészségem többet ért. 32/F
jan. 16. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
Eddig talán az összes munkahelyemen volt ilyen személy
jan. 16. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!