Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Minimálbért keresünk, de az...

Minimálbért keresünk, de az egyik kolléganő a legújabb iPhone-al járkál amit készpénzért megvett. Mit tennétek?

Figyelt kérdés
Szerintetek normális hogy egy ilyen munkahelyen, valaki egy 600 ezres telefonnal mászkál? Mi, a legtöbben akik itt dolgozunk, alig tudunk megélni gyerekes családként. Nem értjük ha erre tellik neki (a férje által persze) akkor miért pont itt dolgozik?
jan. 15. 23:49
1 2 3
 1/30 anonim ***** válasza:
66%

Nem hogy örülnél neki hogy valaki megtudta venni motiváljon titeket a keményebb jobb munkára hátha nektek is összejön.

Erre névtelenül feljössz panaszkodni.Ez a szép ebben az országban.

jan. 15. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/30 anonim ***** válasza:
90%
Semmit. Semmi közöd hozzá neked se.
jan. 15. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/30 anonim ***** válasza:
94%
hát, szerintem hisztizz egy kicsit egy névtelen fórumon. irigy, kotnyeles óvodás.
jan. 15. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/30 anonim ***** válasza:
81%
Én biztos elmennék olyan helyre, ahol nem minimálbért fizetnek. Amúgy letojom, kinek milyen telefonja van, bármelyikkel lehet telefonálni meg netezni is. Az Iphone meg egy túlárazott valami, nekem sincs, pedig megtehetném, hogy veszek.
jan. 16. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/30 anonim ***** válasza:
93%

Egyálltalán mi a paci kékeres botja miatt érdekel téged, hogy kinek milyen telefonja van?


Azzal foglalkozz ami valóban fontos. Dolgozz ha kevés a bér, válts fejlődj.


Én soha nem néztem, hogy kinek milyen telefon van a kezében.


Nekem egy ősöreg samsung s6 edge. És? Megy? Megy. El látja a funkcióit? El. Akkor?


Van akinek fedél nincs a feje felett. Van aki hidegben alszik, napokat éhezik. Mindezt akár önhibáján kívűl.


Aztán jön valaki aki azért sír mert a másik ilyen olyan cuccot vett...


Anna mk örülj, amid van. Azzal foglalkozz, amid van.

Ha nen tetszik ami van, tégy érte, hogy jobb legyen.


De felkurtam magam....

jan. 16. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/30 Kitana. ***** válasza:
88%
Nem tök mindegy? Most éhesebbek a gyerekeid, mert neki jó telefonja van, vagy mi a baj?😂 Gondolom ha nincs szüksége a pénzre, azért dolgozik ott, mert nincs kedve otthon ülni a seggén.
jan. 16. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/30 anonim ***** válasza:
24%

Megszaggatnám a ruhámat,felborzolnám a hajamat és közben teli torokból énekelném,hogy:

[link]

jan. 16. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/30 anonim ***** válasza:
90%

Jajj kérdező, irigy vagy?

Nem tudom, miért olyan fontos neked, hogy másoknak mije van, mit vett a pénzből...

NEKED SEMMI KÖZÖD HOZZÁ!

jan. 16. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/30 anonim ***** válasza:
42%
Még mindig jobb mintha a legújabb kolléganő az egyik iphone-jával mászkálna. Bár lehet akkor az egyiket nektek adná.
jan. 16. 00:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/30 anonim ***** válasza:
75%
Egyrészt mit érdekel téged az milyen telefonja van? másrészt meg honnan tudod hogy pont a fizetéséből vette? Ne is haragudj, de ugyan úgy megtudnám kérdezni tőled is, hogy neked ennyi időd van ezzel foglalkozni?😂 Az baj ha másnak jobb van, tenni meg baszol érte inkább sírsz. Hát sírj, legalább oltod a szomját valakinek akinek vízre se telik;)
jan. 16. 00:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!