Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Mit lehet kezdeni az ilyen...

Mit lehet kezdeni az ilyen kollégával?

Figyelt kérdés

25 éves férfi vagyok. Van egy kb 10 évvel idősebb kolléganőm, aki folyamatosan érdeklődést mutat irántam. Incselkedik, becézget, beleáll a számba, rendszeresen hozzám ér, épp csak az ölembe nem ül bele. Mondtam neki többször finomabban és már picit erélyesebben is, hogy legyen szíves fejezze be ezt a viselkedést és hagyjon békén, mert nem szeretnék tőle semmit. Pláne úgy, hogy legalább 3 éves párkapcsolata van. Mit lehetne tenni, hogy eljusson a tudatáig, hogy hagyjon békén? Szóljak a felettesemnek, a HR-nek, vagy keressem meg valamelyik közösségin a párját és neki jelezzem?

A válaszokat előre is köszönöm!



dec. 14. 21:19
 1/7 anonim ***** válasza:
46%
Hívd el Fornite-ozni, abból érteni fog!
dec. 14. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Nálunk volt ilyet, ott a nőnek akkor lett ciki, mikor egy másik kolléga odaszólt neki, hogy hagyjad már, hát a fiad lehetne! Innestől már nem nyomult.
dec. 14. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Kérdezd meg hogy érzi magát, kap-e elég figyelmet a párjától? Mire lenne szüksége az életben? Elgondolkodtatja, ne aggódj.

Már nem ciki számomra, vállalom magam, kellett hozzá ez a dolog, de kb. 2 éve én a nő voltam egy hasonló sztoriban. Ennek hatására kezdtem el az önismeretet.

dec. 14. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
17%
dugd meg
dec. 14. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

#4:

Szövegértelmezés nuku, hülyegyerek? Világosan leírta a kérdező, hogy nem akar a nőtől semmit.

dec. 14. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
76%
Tegyél valami durva megjegyzést a korára (esetleg a kövérségére), attól majd elmegy a kedve.
dec. 15. 02:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
71%
Legyél bunkó vele
dec. 15. 07:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!