Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Ha munkahelyen beleszerettem...

Ha munkahelyen beleszerettem a kolleganőmbe aki házas, erre egy megoldás van - húzzak el a munkahelyről?

Figyelt kérdés

Főleg az a gond, hogy úgy tűnik ő is vevő lenne "erre arra" na így meg még nagyobb gáz, még a végén tényleg lesz valami ami házasságtörés lenne.

Na akkor inkább elhúzok innen.

Más ötlet?


dec. 17. 10:53
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
71%
Keress más viszonzatlan szerelmet magadnak. Tele van veluk a padlás. Nézz ki mást magadnak.
dec. 17. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 A kérdező kommentje:

"Keress más viszonzatlan szerelmet magadnak."


Akkor tán olvasd már el a kérdésem.... még a kérdést se sikerült felfogni?

dec. 17. 11:30
 3/19 A kérdező kommentje:

". Nézz ki mást magadnak."

meg a szerelem nem úgy működik hogy "nézz ki mást"... bammeg az egy tévhit a szerelmet mi döntjük el. NEM mi döntjük el. az jön és megy amikor akar.

én kinézhetek akárkit ha a világon semmit se érzek iránta.


Van itt facér csaj is. Na de érzelmem iránta nulla. Nézzem ki: MINEK? Annyira érdekel mint egy csiga a kertben.

dec. 17. 11:32
 4/19 anonim ***** válasza:
48%
Maradj inkább a munkaügyi kérdéseknél Balázska.
dec. 17. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
100%
Hat nezd...szerintem ne legyel resze ilyen dramanak. Senkinek sem lesz szep erzes es emlek ha kiderül.
dec. 17. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
100%
Más ötlet:Felnőtt emberként tudnod kell az érzelmeidet összeegyeztetned az észérvekkel.Rá fogsz jönni,hogy semmi olyan különleges nincs egy kolléganődben sem,ami miatt muszáj lenne kellemetlenséget okoznod magadnak.
dec. 17. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
100%
Ha sokáig viszonzatlan marad, akkor szerintem ki fog hűlni. Én csak emiatt nem adnám fel a munkahelyem. Próbáld elterelni a figyelmed. Hátha
dec. 17. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
100%

"úgy tűnik ő is vevő lenne"

Biztos vagy benne?

Az szerintem hihetőbb, hogy csak beképzeled. Lehet csak szimplán kedves, de mivel te mélyebb érzelmeket táplálsz iránta, ezért azt is közeledésnek veszed, ha rádmosolyog.

A válaszaid alapján ezt szerintem te is tudod a szíved mélyen és most külső megerősítést vársz tőlünk, mert amúgy nem mondanál fel, hogy "hátha összejön", de igazából tudod, hogy sose fog, csak várod, hogy ezt más mondja.

dec. 17. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
Ennyire nem lehettek akaratgyengék. Szerintem fontold meg azt is, hogy lehet, elmúlik majd ez a fellángolás, és hogy találnál-e egyáltalán másik, legalább ugyanilyen munkát.
dec. 17. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:

Gondold át, ha neked belefér, akkor kezdj ki vele, de 90%, hogy nem fogja a férjét ott hagyni miattad, hidd el tudom.

Ha nem fér bele semmiképp, akkor ésszerűbb a munkahelyváltás, és mindenféle kapcsolat megszakítása az említett nővel.

Mindenki osztja az észt, hogy a megcsalás rossz, stb. De sajna a legtöbb ember csinálta már, vagy részese volt.

dec. 17. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!