Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » A régi kolléganőm miért...

A régi kolléganőm miért ignorál, mióta új kolléganőnk lett?

Figyelt kérdés
Addig sokat beszélgettünk, hülyéskedtünk, de mióta megjött az új lány szinte csak őrá reagál, csak őt veszi figyelembe. Sokszor ha megszolalok, mintha nem is hallaná. Velem már egyáltalán nem kezdeményez beszélgetést. Többször lekezelő vagy ilyesmi. Nem hiszem hogy az új lánnyal annyival több kapcsolódái pontja lenne, csak maximum vele többet akar találni. Értem én, hogy friss hús, és jol jön egy kis újdonság a csapatban, de attól a másikat miért kell majdnem teljesen kirekeszteni? És ez már kb fél éve, úgyhogy nem hiszem, hogy elmúlik az újdonság varázsa. Biztos nem vagyok én sem tökéletes, meg lehet én nem vagyok olyan szórakoztató, de én is próbáltam mindig kedves és normális lenni.
dec. 15. 13:50
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Őt jobban kedveli, több a közös nevező, stb.

Lehet vele munkán kívül is találkoznak, veled meg elvolt csak.

Bár azért bunkóság részéről,amit csinál,mert nem kell öribarinak lenni minden kolléganőnek, az eddigi viszonyt fenntarthatta volna.

dec. 15. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Veled csak elvolt, őt viszont tényleg kedveli. Viszont jó nagy bunkó, hogy egyből átváltott lekezelőbe. Attól még, hogy nem kedvel különösebben még viselkedhetne semleges, de civilizált módon. Én nem erőltetném, nem keresném többet a társaságát, maradnék szigorúan a munkahelyi kapcsolatnál.
dec. 15. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Lehet az új kolléganő nem kedvel annyira, a régi meg egy napraforgó, oda fordul, ahol jobb neki. Gusztustalan.

Se így, se úgy nem foglalkoznék vele, ilyen ismerős nem kell.

dec. 15. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
0%

#1:

Már elnézést, de miért lenne bunkóság? Munkahelyre nem barátkozni jár az ember.

dec. 15. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Eddig is dolgozni jártak oda, és eddig jóban voltak.
dec. 15. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%

Ha együtt kell dolgozniuk, akkor nem jó, ha a kommunikáció nem működik normálisan, ez nem azt jelenti, hogy puszipajtásoknak kell lenni, de az ignorálás kifejezetten káros a munkavégzésre, mert a munkával kapcsolatos fontos információk sem fognak megfelelően áramlani.

Egyébként kérdező, melyikőtök van a cégnél régebben, ez, aki most ignorál, vagy te? Mert ha ő, akkor lehet, hogy mindenkivel ezt csinálja, és lehet, hogy előtted is volt valaki, akivel haverkodott, aztán jöttél te.

dec. 15. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!