Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Kollégámmal ketten autóztuk...

Kollégámmal ketten autóztuk és az egyik indulás előtt óvatosan a kezemre tette a kezét. Hogy reagálnátok, mit gondoltok erről?

Figyelt kérdés
Ő is én is családos férfiak vagyunk.

jan. 16. 10:57
1 2 3 4 5
 1/48 anonim válasza:
96%
Megmondanam neki hogy hetero vagyok.
jan. 16. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/48 anonim ***** válasza:
93%

Nem lehet, hogy valamit belelatott es az batoritotta fel, h megprobalja mit reagalnal? Pl sokszor beszelsz vele, segitseget kersz tole, belso email neki , kozos ebed, amit te kerdeztel, h megy e , munkan kivuli messenger mit csinal , ilyesmik? Nem lehet, h felre ertett valamit reszedrol?

Egyebkent te csak heteto vagy? Vaaaagy azert erdekel a tema ? Vagy esetleg a kollegad is egy kicsit vagy a kivancsisag nem tudom barmi? Mert azert mashogy reagalnek, ha jezuussom total nem vagy haaat nem is tudom…

jan. 16. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/48 A kérdező kommentje:
De, tényleg jóban vagyunk sejthette, hogy nem lesz emiatt örök harag.
jan. 16. 11:48
 4/48 anonim ***** válasza:
94%

Lehetett véletlen?

Ha nem, akkor egyértelmű testbeszéd elutasítással és kész. Kollégával semmit, azonos neművel meg pláne nem (Jelen társadalmi viszonyok között értve, nem személyes identitásból fakadóan)

jan. 16. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/48 A kérdező kommentje:
Nem véletlen volt. Meglepett, de jól esett ahogy hozzám ért nem léptem ki a helyzetből.
jan. 16. 12:57
 6/48 anonim ***** válasza:
94%
Akkor te is biszex vagy, amivel nincs semmi gond. De azt mérlegeld, hogy a család a fontosabb vagy egy kaland
jan. 16. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/48 A kérdező kommentje:
Elvileg hetrók vagyunk. Nincs kedvem előhozni nála, de nem tudom mi a jobb beszélni vagy kivárni. Mit gondoltok?
jan. 17. 09:26
 8/48 anonim ***** válasza:
19%
#7: Elvileg sem vagytok hetero-k. Mint írtam, semmiféle szexuális kapcsolatba nem szabad belemenni munkahelyen, azonos neművel meg pláne. Ha f/szt akarsz, akkor be kell regisztrálni valami ilyen tematikájú társkeresőre és keresni egy szintén házas pasit, akivel együtt lehetsz.
jan. 17. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/48 A kérdező kommentje:
Volt rossz tapasztalatod munkahelyi kapcsolattal? Te biként írod ezt? Amúgy nem akarok senkivel összejönni, azt nem tudom, hogy rákérdezzek-e nála, hogy benne mi van.
jan. 17. 14:04
 10/48 anonim ***** válasza:
16%

#9: Nincs rossz tapasztalatom, mert több eszem van annál, mint hogy ezt a saját bőrömön kelljen megtapasztalnom.

De ha harmadszorra is hiába írom, hogy ne forszírozd, akkor csináld. De készülj fel az esetleges következményekre. A munkahelyen és otthon is.

jan. 17. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!