Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Miért bánik velem így a...

Miért bánik velem így a fõnököm? Mit csináljak vele?

Figyelt kérdés

Mindenkinek köszöm, rám csak bámul, és elhalad mellettem. Ha én szólok hozzá, ami nem munkával kapcsolatos, rámmered, hogy merek csevegni vele (mással meg cseveg). Meetingen a képernyõt bámulja, ha többen vagyunk a szobában, nem hozzám szól, hanem a másik embernek, pedig rólam van szó.


Egyszer rákérdeztem, hogy csináltam valamit. Azt mondta, õ nem tud róla, ha nem csináltam semmit, akkor tiszta a lelkiismeretem.


jan. 17. 15:53
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
59%
Magyar cégnél vagy, ahol a főnök az isten. Tiplizni mielőbb. Az ilyen pszichopata fszoktól szr a világ.
jan. 17. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
91%

Valami baja csak van veled. Ez sok minden lehet, ennyiből nehéz megmondani. Könnyen lehet, hogy semmi rosszat nem tettél, csak valamiért ezt váltod ki belőle, mert neki van baja.

Azonos vagy ellenkező neműek vagytok? Ez fontos lehet. Valamint az életkorotok.

Pl. egy középkorú, idősödő női főnök simán lehet féltékeny egy fiatalabb, csinosabb nőre, és piszkálhatja akkor is, ha a munkájában nem tud kifogást találni. Ilyenről sokat hallottam már.

jan. 17. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 A kérdező kommentje:
Csinos vagyok, de nem én vagyok a legszebb. Velük jóban van.
jan. 17. 16:23
 4/17 anonim ***** válasza:
100%

Tehát te nő vagy. A főnököd nő vagy férfi? Nagyjából milyen korúak vagytok? Ezt szerintem fontos lenne tudni, mert számíthat.

Mióta dolgozol ott? Mindig ilyen volt veled, vagy menet közben változott a helyzet?

jan. 17. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
48%
Mi az, hogy "mit csinálj" vele? A főnököd nem egy tárgy, hogy valamit csinálj vele. xD
jan. 17. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 A kérdező kommentje:
Erõs negyvenes, én 24. Mondtam, vannak szebbek és fiatalabbak nálam.
jan. 17. 16:32
 7/17 anonim ***** válasza:
100%

Még mindig nem derült ki, hogy a főnököd nő-e.

De feltételezem, hogy az. Egyébként ha pasi, akkor is lehet pusztán az a baja, hogy nő vagy, és esetleg bejössz neki. Ne abból indulj ki, hogy vannak szebbek és fiatalabbak, attól még lehet, hogy tetszel neki.

Ha nő, akkor meg féltékeny, vagy emlékezteted valakire, vagy bármi...

Azt is mondd meg, hogy kezdetektől így volt ez a helyzet, vagy idővel lett veled ilyen?

jan. 17. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:

Nekem is volt olyan főnököm aki hasonlo. Pl köszönni nem tud állandoan komoly vagy mogorva az arca és csak vonulni tud a "házban".

Egyszer megfigyeltem viszont hogy magasabb státuszúakkal viszont szóbaáll pl akit protekciosan vettek fel vmi poszfra vagy a titkarnoőivel es jé mosolyogni is tud.


Szerintem a tiszociálisak az ilyenek csak akkor kommunikalnak ha "kényszer".

jan. 17. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
*antiszoc
jan. 17. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
Írd már le, hogy nő vagy férfi a főnököd! Ekkora államtitok?
jan. 17. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!