Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Az emberek hogy bírják a 8...

Az emberek hogy bírják a 8 órázást? Én teljesen rosszul vagyok tőle.

Figyelt kérdés
Egyszerűen teljesen rossz a 8 órás hétfőtől péntekig dolgoznak és csak szombaton és vasárnap van szabad napjuk. Én már 2 éve 12 órázom ami sokkal jobb mert csak 2 napot dolgozom és 2 napom szabad.

#szabadidő #Munka beosztás
jan. 19. 16:17
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
100%
Jav: csüt. délig :) úgy se rossz
jan. 19. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim válasza:
100%
Én 20on éves vagyok de élő hulla vagyok utána. Sosem bírtam már korabban is 9kor ágybadőlök. Úgy vagyok jól ha tudnék szünetet tartani közben és nem ülőmunka.
jan. 19. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
100%
Nekem ez a 2-2 napos dolog is zavaró lenne, mert akkor nincsen klasszikus hétvége, stb. Amúgy nem mindegy mi a munka. Ha érdekes és szerethető akkor más mint minden nap a gyárban rohadni valami gép mellett.
jan. 19. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
100%
Amúgy nagy átlagban 5-6 között már otthon vagyok, éjfélig vagyok ébren tehát van majdnem ugyanannyi szabadidőm mint amit ledolgozom.
jan. 19. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
100%

Ennyi erővel hogy lehet birni a 12 órát?

Én 12 évet 24/72 meloztam, keveseb ingázás meloba, és 3 szabadnap.

jan. 19. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
100%
Én meg 10 óráztam heti 6 napot. Az az igazi, nem is értem hogy lehet enélkül élni.
jan. 19. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
100%
Nekem ami a legfontosabb hogy szombat vasárnap szabad legyen, mert az összes családtagom, barátom és a párom is H-P dolgozik és nálunk egész sok összejövetel van, nem akarok lemaradni egyikről sem. Úgyhogy inkább vagyok napi 8 órában :D Ja és a legtöbb ilyen 12 órás munka nem irodai, én meg azt szeretem.
jan. 19. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
100%

Csatlakozom, szétzúzza a napjaimat a napi 8. Hiába van relatíve sok idő előtte-utána, én ennyi idő alatt nem tudok semmiben sem elmélyedni, nekem nem opció hogy elmegyek másfél órára edzeni, abból is lejön 15-15 perc út (pedig most is és ezt fogom csinálni, szombat ellenére, máskor nincs időm és most is csak ennyi) aztán még ügyeket intézni, rendet rakni, esélytelen. Munkában sem tudok így elmélyedni, mire rendesen belelendülnék jön egy ebédszünet, egy megbeszélés, vagy a munkaidő vége. Nagy áldás nálunk a HO és hogy nagyjából én oszthatom be az időmet, ha akarom reggel hatkor elkezdem és akkor már délután 2-től tényleg csak a láblógatás van. De ott kell lenni, elérhetőnek kell lenni ötig is, ha a másik kolléga meg pont úgy szeret dolgozni. Katasztrófa az egész, csak a pénz miatt csinálom így, egyáltalán nem passzol a saját ritmusomhoz.

Volt egy álom munkahelyem, ahol 3 féle nappali műszak volt plusz éjszaka plust hétvége tehát összesen 5. Az éjszaka és a hétvége 12 órásak voltak, 2 ilyen műszak után automatikusan járt a 3 szabadnap. Havonta egyet kellett vállalni és jól meg is fizették. De a nappali műszakok is tetszettek, volt a hajnali, amikor fixen szabad volt utána a délutánom, meg a délutáni, amikor fixen szabad a délelőttöm. Ezekből havi 1-1 heter kellett. Tehát összesen havi 1-1,5 hét maradt amit klasszikus 8-tól 4-ig kellett végezni. Rühelltem azt az egyet és emiatt sem láttam be hogy milyen jó ez a rendszer. Azóta csak rosszabb lett, kevesebb a pénzem, káosz van körülöttem, nincs időm sportolni, a párkapcsolataim egymás után mennek tönkre ebben az átkozott. darálóban.

Most az egyetlen amiben bízok hogy a mostani munkahelyemen mégiscsak kialakítok valami jobb ritmust, hamarabb elkéredzkedek ha kész vagyok és hasonlók.

jan. 20. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!