Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Mit tegyek ha egy kollégám...

Mit tegyek ha egy kollégám állandóan alám akar tenni?

Figyelt kérdés
Egy "kedves"kollégám mindig alám akar tenni,valótlan dolgokat állít a fönökömnek,próbál kellemetlen helyzetbe hozni,kirúgatni,már nem előszőr.Mit tudok ez ellen tenni?(azon kívül hogy tisztázom magam)Kihez tudok fordulni? (Munkahely váltás egyenlőre nem opció.)

#munkahely #főnök #Besároz #Alátesz #Kirúgat
jan. 22. 14:12
 1/10 anonim ***** válasza:
94%

Bemész a főnökhöz és a következőket mondod a főnöknek:

Jani kollégám állandóan valótlanságokat állít rólam. Biztosan téged is fel fog keresni. Bármit mond légy szíves utasítsd rá, hogy az állításait bizonyítsa!

jan. 22. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
95%
Bemész a főnökhöz és kéred, hogy hívassa be amikor te is ott vagy. Ha van mersze, próbáljon a szemedbe hazudni. persze előtte mondd el a problémát a főnöknek
jan. 22. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
82%
+1 szavazat a 2es válaszra
jan. 22. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
20%

Én nem vagyok ennek a híve,hogy bemószeroljuk a másikat a főnök előtt,

Mint az oviban...

a julcsi meghúzta a hajamat,csúnyát mondott ram tanító néni.


Mikor pár éve egy multinál dolgoztam, hasonló szituációban voltam.

Egy idő után rá kérdeztem...

hogy neked mi bajod van velem?

A legegyszerűbb szemébe nézni,és szembesíteni,rá kérdezni egyenesen.

jan. 22. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
2%
Szexeljetek.
jan. 22. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
30%
Rakd te alá neki
jan. 22. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
90%
4@ Ostobaság, kutyát sem érdekli neki mi okozza patkánykodását mert született idiota besugó irigy aljanép seggggnyaló . Elkapni megrángatni ahelyett hogy emberként kezelve drámázni a féregnek . A főnök nem foglalkozik ezzel sehol ha nem rokona az illető , megtartja a nyaloncot vagy ritkán mindkettőt elküldi.
jan. 22. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
Menj be fonokhoz, ne hagyd magad!
jan. 22. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%
Hiába mondogatják állandóan, hogy nem kell foglalkozni az ilyenekkel, de az az igazság, hogy ezek a patkánygećik nagyon meg tudják keseríteni az ember életét és tönkre is tudják vágni az emberi kapcsolataidat a szarkavarásaikkal. Nem szabad hagyni magad, mert az ilyenek sok kárt tudnak okozni neked, ha hagyod!
jan. 22. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Hátha állásom forogna kockán akkor értesd meg vele ha megtörténik az hogy kirugnak utána már nincs mit veszitened és a további napokban ugy áljon hozzá !
jan. 26. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!