Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Ha szóltam a vezetőknek hogy...

Ha szóltam a vezetőknek hogy egy kollega állandóan fúr le akar járatni rosszhírem kelti, erre miért az a reakció hogy ez előtt a kollega előtt direkt belekötnek a munkámba mondvacsináltan?

Figyelt kérdés

Nem első alkalom volt hogy úgy akar beállítani mimtha vmivel nem lennék képben nem èrteném, nem győzök ellenérveket mondani védeni magam, és mindezt mások előtt generálja.

Szóltam ez miatt a vezetőknek is.

Erre a csopvezzel az igazgató azt csinálja hogy behívtak ehhez a kollegához(aki amugy teljesen más területen dolgozik mint én) kértek vmi piti szakmai jelentést, amibe mondavicsinált indokkal belekötöttek(amiben mégcsak nem is én vagyok kompetens), és ugy zárta le az igazgató ez nem jó javitsam. (Mikozben hiba sincs csak átnevezni kell teruleteket mert már nem aktuálisak)


Miért állnak a fúrások rágalmazások becsületsértések mellé a vezetők is?



#fúrás támogatása vezetői szinten
jan. 19. 22:34
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
0%
Nehogy legközelebb te irányítsad őket
jan. 19. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:

Akkor kezdjem én is hogy belekötök az igibe hogy nem jo helyen írt alá meg ezek?

Ez a mondat, hogy "ez nem jó" komolyan nálam szlogen lett..

jan. 19. 23:28
 3/15 anonim ***** válasza:
100%

Ha az igazgató mondvacsinált okkal beleköt a munkádba, akkor ki akarnak rúgni.


Ha ez alaptalan, keress egy munkaügyi ügyvédet.

jan. 20. 02:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:

Nem kirugás miatt kötöttek bele mivel nem könnyű találniuk màst.

Hanem a kollega miatt. Mivel egy teljesen más szakterületű kollega irodájába (aki fúr és szemét aljas)hívtak be, amire nem volt még precedens.

Mjndig vagy nálam beszélünk vagy a csopveznél vagy iginél. Vagy néha gyűlések "folyosópartyk".


De most céliranyosan előre tervezetten ezt igy adta elő az igazgato.

jan. 20. 02:30
 5/15 A kérdező kommentje:
Szándékosan megaláztak azelőtt a kollega előtt aki fúr és rosszhírem kelti.
jan. 20. 02:42
 6/15 anonim ***** válasza:
100%
Ez nem fog változni.Lépj ki.
jan. 20. 05:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:

Mert idióták. Igen, aki ilyen, annál úgy kell kezdeni a mondatokat, hogy "ez nem jó". Tükröt kell tartani neki, ha nem lehet olyan helyen lenni ahol nincsenek ilyenek. De mondjuk elég sok helyen vannak.


Mondjuk főnöknek finoman kezdd az ez nem jó dolgokat, de amúgy nálunk azok szoktak a népszerűek lenni akik simán főnöknek is mondják.

jan. 20. 07:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:

Munkahelyet kéne váltanod.

Ezzel jelezték, hogy te csak egy droid vagy és tudd hol a helyed.

jan. 20. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
Voltam ilyen szituban, másik munkahely és vissza sem nézni.
jan. 20. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:
8 mert ott a helyem hogy fúrjanak rosszhirt keltsenek?ilyenkor ezt csendben tűrni kéne?
jan. 20. 13:27
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!