Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Létezik olyan munkahely ahol...

Létezik olyan munkahely ahol csak éjszakai műszak van, vagy csak délután-éjszaka?

Figyelt kérdés

Nagyon-nagyon bagoly típus vagyok. Éjszaka leszek élénk és használható. Még ha normális időben feküdtem is le, és kialudtam magamat, akkor is délelőtt mosott rongy vagyok. Utálom a reggeleket. Ahogyan esteledik jön meg a munkakedvem (jelen esetben tanulás, mert tanuló vagyok. )

Logisztikai szakképzést végzek. Raktár és hasonló helyekre számítok elhelyezkedni.


jan. 23. 06:05
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Persze, létezik, vagy esetleg kérhető hogy csak éjszakára írjanak be. Viszont ezek jórészt fizikai munkakörök. Szellemi munkáknál elég ritka az éjszakázás. Persze nem azt mondom hogy nincs, de nehéz lesz ilyet találni.
jan. 23. 06:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Hogyne lenne. Ott van mindjárt az éjjeliőr :) De komolyan, minden nagyobb gyárban, kereskedelemben van éjszakás műszak, viszont melózni azt kell amíg nem leszel egy középvezető.
jan. 23. 06:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Igen. És szellemi munkakörben is. Dolgoztam egy időben olyan multi irodáján, ahol az "éjszakai műszak" az amerikai ügyfélszolgálat volt, pesti irodából, de USA-szerinti nappali időben.
jan. 23. 07:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Nem olyan nagy baj a fizikai munka, amíg nem nagy súlymozgatásról van szó (nő vagyok), én nem szeretek ücsörögni egyhelyben.
jan. 23. 09:04
 5/6 anonim ***** válasza:
Nálunk a Criterion-nál van Éjszakás bankjegyfeldolgozó munkakör.
jan. 23. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Igen, nálunk pl van állandó éjszakás targoncás és kézi anyagmozgató is.
jan. 23. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!