Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Munkaidőben állásinterjú?

Munkaidőben állásinterjú?

Figyelt kérdés

Jelentkeztem még egy héttel ezelőtt egy állásra, tegnap kaptam a telefont, hogy a héten tudnának meginterjúztatni online, csak az a baj hogy munkaidőben lesz délelőtt én dolgozom próbáltam át tenni másnapra vagy másik napokra de ő nekik csak ez az egy nap jó minden héten a vezető ekkor interjúztat elmondásuk alapján, nem tudom mit csináljak? A jelenlegi munkahelyemen legyek őszinte és mondjam el hogy megyek interjúra délelőtt otthon kell maradjak és amint vége, jövök dolgozni? Vagy hazudjak hogy beteg vagyok nem szeretnék erre egy szabadságot rááldozni ez egy fél órás interjú lesz körülbelül bent a munkahelyen meg nincs úgy szünetem hogy el tudjak vonulni nyugodtan beszélni.

Mit csináljak?



jan. 23. 07:11
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
100%
#9 Ha olyan a munkabeosztása a főnöknek, mint pl. az én volt főnökömnek, akkor nagyon nem mindegy, ugyanis folyamatosan tárgyalt, mert két cége volt. Egy évig dolgoztam a cégnél és ezalatt háromszor láttam őt. Ha én is így állok hozzá, hogy igazodjon hozzám a cégvezető az interjú miatt, akkor nem vettek volna fel. Végül teljesen más okból kellett felmondanom, de nem volt egy rossz munkahely, annak is megvan az előnye, ha a főnöknek arra sincs ideje, hogy benézzen :-)
jan. 24. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
100%
10-es tudod a legtöbb munkahelyen ezt nem szoktuk elmondani a főnöknek hogy állásokat keresünk, szinte csak negatívan tudunk kijönni belőle. Ritka az olyan empatikus főnök aki normálisan áll hozzá ehhez a témához, aki nem feltétlenül csak a cég és a saját érdekeit nézi, hanem az aktuális váltani akaró munkavállalóét.
jan. 25. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!