Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Manapság mit kérdeznek egy...

Manapság mit kérdeznek egy állásinterjún?

Figyelt kérdés
Még mindig divatok az ilyen "milyen állat lennél?" féle butaságok?

jan. 25. 10:32
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%

Előfordulhat.

De akkor te döntöd el, hogy ezzel a céggel kívánsz-e foglalkozni.

jan. 25. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
92%

😃 Ilyen kérdést ki lehet bírni röhögés nélkül? Én ott köszönném meg a lehetőséget.

Normál esetben arra kíváncsi a munkáltató, hogy tudsz e minél többet vállalni, kevesebb pénzért. KB.

jan. 25. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%

Több stratégia van:

Van, hogy meghökkentő kérdéseket tesznek fel

Van, hogy kilóra íratnak teszteket

Van, hogy próbanapra hívnak

A kedvenc kérdéseim:

Mi volt a legnagyobb hiba, amit elkövetett a karrierje során?

Miért akar nálunk dolgozni? (beugratós: "A fizetésért" nem jó válasz)

jan. 25. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
100%
Mik a jó tulajdonságaid.
jan. 25. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
100%

Tescobqn az erdekelt őket barmikor tudok e tulorazni.

Vizmuveknél mondjak magamrol rossz tulajdonsagot is, hogyan képzelem el magam 5 év mulva,(ha lépcsőzni akarsz kiestél..), mennyi egy átlagos haztartás éves vizfogyasztása (eltaláltam meg is lepodtek rajta mert addig senki nem tudott jol saccolni mégse engem vettek fel, azt is figyelték zavarba jön e vki a kérdéstol)

Állami cégnél arra voltak kiélezve a határidőket tudom e tartani.

Külföldre gyártó cégnél penzugyre főleg a bérigényem érdekelte leginkább őket.

(A legolcsobb munkaerő kellett)

Más irodai cégnél feladatlapokat adtak, hova mit konyvelsz meg ilyenek, vagy pl ha veletlen duplautalásokat hogyan kell megoldani milyen jogaid vannak, máshol a nyelvismeretet(társalogni kellett sima bemutatkozás csak, plusz pár kerdesre valaszolni idegen nyelven), es pl az excelhez értést nézték, de volt olyan is hogy miert jöttem el az előző cégtől, stb

jan. 25. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
100%

A szokásos képesség -és tudásfelmérő kérdéseken kívül ezekkel találkoztam főleg;

Miért váltanál a mostani munkahelyedről? (Xar légkör, xar főnök,xar fizu továbbra is kerülendő a válaszban)

Mire vagy a legbüszkébb karrier téren?

Milyen céljaid vannak? Miben szeretnél fejlődni?

Hogyan oldasz meg problémákat, konfliktusokat? Mondj példát!


Plusz megnézik a nyelvtudást, van, hogy az egész interjút letolják angolul,ha a meló a magas szintű, folyékony nyelvtudást megkívánja.

jan. 25. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
100%
A #4 válasz ellentéte: mi a legrosszabb tulajdonságod, mi a gyengeséged? Ezzel csak óvatosan, mert ne mondj olyat,amivel leírod magad (pl.halogatsz, nem mindig tudsz koncentrálni), de olyat se, amivel vissza tudnak élni (pl.ha erre azt mondod, hogy nem tudsz nemet mondani, na az tuti, hogy amint lehet ki fogsz égni, mert durván le fognak terhelni). Normális helyeken nem trükköznek szerintem ilyen kérdésekkel, csak az igazat akarják hallani és ők is azt válaszolják a te kérdéseidre. (Nem mintha ilyen helyből sok lenne sajnos)
jan. 25. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
100%
Ha fiatal nő, akkor megkérdezi, hogy lesz-e gyerek hamarosan
jan. 25. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
100%
Pl. mik a gyengeségeid, miben akarsz fejlődni.
jan. 25. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
100%
Igen #8! A gyerek téma örökzöld. Ha nincs, miért nincs? Mikor lesz? Ha van, akkor mennyi? Ha nincs és nem is akarsz, akkor miért nem? Ismerősi körből van,aki kijelentette, hogy nem akar,erre le lett hordva, mint a női nem szégyene.
jan. 25. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!