Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Kedves bajtársak, nektek...

Kedves bajtársak, nektek mennyire engedélyezik, illetve mennyire támogatják az egyetemi tanulmányaitokat? Mik a tapasztalatok?

Figyelt kérdés
A kérdésem legfőképp a katonákhoz szólna, de kíváncsi vagyok rendőrök, tűzoltók stb. tapasztalataira. Köszönöm szépen!

jan. 28. 10:11
 1/6 anonim ***** válasza:
88%

Ahová felszereléskor eredetileg kerültem volna, ott nem támogatták volna az egyetemet. Kevés az utcai állomány, nem támogatják az irodistaképzőt.

Ezért (sokat küzdve), de egy kisebb kapitányságra sikerült bejutnom, ahol a kapitány nagyon támogató, sőt örül is, hogy továbbképzem magam.

Sajnos a főkapitány már nem így látja, mindent megtesz azért, hogy ne sikerüljön az egyetem (nem enged tanulmányi szerződést kötni, vizsgaidőszakban nem kaptam tanulmányi szabit sem nyilván.

De az én szolgálati helyemen mindenki támogat, és szabadnap-összevonással, pihenőnapok tologatásával sikerült kijátszani és túlélni a vizsgákat, összevonásokat.


(Egy kék)

jan. 28. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Kitartást, és sok sikert!
jan. 28. 14:28
 3/6 Waff ***** válasza:
0%
Dolgonzni mennétek inkább....ingyenélő semmirekellők...(kivéve természetesen a tűzoltóknak, azok értelmes dolgot csinálnak).
jan. 31. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Köszönjük Emese… Örülj neki amíg nem kell dolgozni a katonáknak, bár nem tudom a te szemedben mit takar a dolgozni kifejezés, mondjuk ezek szerint nem azt amit mi csinálunk, na mindegy is. Egy kis sértettséget vélek felfedezni, tán nem feleltél meg az alkalmasságin, vagy rád szolt a rendőr hogy a zebrán kéne átmenni, netán még meg is büntetett? Ejnye..
febr. 1. 15:55
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Én eleve levelzős voltam mikor jeltkeztem, így nem volt meglepetés számukra, viszont az egyik társam nem jelentette be, hogy felvették az egyetemre...Nem néztek jó szemmel, de folytathatta a tanulmányit levelezőn természetesen. (Pest-díszelgők)
febr. 1. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 Waff ***** válasza:
0%

4@: "nem tudom a te szemedben mit takar a dolgozni kifejezés.." igen, látod ezt elhiszem hogy nem tudod mit jelent a dolgozni kifejezés. Segítek: értéket teremteni, termelni. Nem az a baj hogy te nem tudod mit jelent ez, hanem sok ilyen hozzád hasonló "bajtárs" van, aki a dolgozó, értéket teremtő társadalmi réteg nyakán élősködik.

"Egy kis sértettséget vélek felfedezni..." nem is sértettség ez, inkàbb már jó ideje unom hogy az ilyen katonákat/rendőröket többek között én is tartom el, de az életetek nem ér 2 forintot sem.

"tán nem feleltél meg az alkalmasságin..." de...megfeleltem....ha én nem feleltem volna meg az alkalmasságin akkor neked és a hozzád hasonló mihasznáknak most se betevője sem ruházata sem egyebe nem lenne...szóval....szívesen...

febr. 2. 07:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!