Kezdőoldal » Emberek » Lakóhely, szomszédok » Feladnátok a tanulmányaitokat...

Feladnátok a tanulmányaitokat azért, hogy külföldre menjetek eladónak?

Figyelt kérdés

A bátyám Ausztriában dolgozik egy barkácsáruházban, és mondta, hogy van felvétel. Elküldtem az önéletrajzomat, és írtak, hogy behívnának interjúra. Ti ki mennétek? Amúgy nem egy álomszak, amin vagyok, csak azért mentem egyetemre, mert nem volt más tervem. Nem is tudom, hogy ebben az irányban, akarok-e majd dolgozni. Szerintem felvennének abba a barkácsáruházban, mert már dolgoztam korábban is az Obiban, van tapasztalatom, és a nyelvet is jól beszélem. A fizu nettó 1400 euró körül lenne, havi 160 óra munkával, de a túlórát kifizetik. A bátyámnál laknék, és így feleznénk az albi árát.


Csak attól félek, hogy ha most abbahagyom az egyetemet, utána már nem igazán lenne kedvem újra nekikezdeni bárminek. 3 év múlva diplomáznék. Utána pályakezdőként talán a 200 ezret megkeresném.



2019. jan. 6. 16:24
 1/2 anonim ***** válasza:

A fö kérdés, hogy milyen egyetemröl van szó, illetve milyen lehetöségeid lennének utána.

A másik meg, hogy mik az elképzeléseid a jövödröl: mert ha az, hogy egy barkácsboltban eladó légy, akkor menj, de ha ennél többet vársz az életedtöl, akkor ne ásd el magad ilyen helyen.

2019. jan. 6. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Elsőre csak passziválnék, kipróbálnám magam odakint.

Egyébként külföldön is van egyetem, ott is lehet tanulni, sőt. Ha jól beszéled a nyelvet, simán felvesznek a legtöbb szakra.

2019. jan. 6. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!