Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Mit lehet kezdeni a munka...

Mit lehet kezdeni a munka miatti gyomorideggel, feszültséggel?

Figyelt kérdés

Egyre rosszabbul viselem a munkámat, sok tényező miatt. Most már olyan gyomoridegem van, hogy nem bírok enni, állandóan fáj a hasam és nem is kívánom az ételt. Ha próbálom teljesen kikapcsolni itthon az agyam és nem gondolni rá, akkor is fáj ugyanúgy, rossz kedvem van és be vagyok feszülve. Rosszul alszom, sokszor nem bírok elaludni, illetve felkelni is nagyon nehezen. Kezdek már nem csak mentálisan hanem fizikálisan is rosszul lenni, egyre feszültebb vagyok, amit már mindenki észrevett rajtam.


Mit lehet ez ellen tenni? Sajnos munkahelyváltásra nincs lehetőségem, folyamatosan próbálkozom, egyelőre sikertelenül és nem is valószínű, hogy a közeljövőben tudok váltani. Szóval ezt a helyzetet kellene kezelni valahogy, még ha tudom, hogy a legjobb opció egy másik munkahely lenne, amit szívesebben csinálok, de amíg nincs erre lehetőség, marad ez.



jan. 28. 20:06
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Én felmondtam. Kb 1,5 évig a megtakarításokból éltem. Mellette tanultam tovább. Ahogy elfogyott a pénzem, muszáj volt "alacsonyabb szintű" munkát elvállalni. De azt is pozitívan fogtam fel, mert tudtam, hogy ez csak egy állomás és az egészségem fontosabb, mint egy nívós munka. Azóta sikerült visszakerülni a szintemre és top munká(i)m van(nak).


Az egészséged fontosabb, menekülj el onnan.

jan. 28. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
72%
Hány éves vagy?Szüleid nem tudnak segíteni?Vagy barát,vagy valaki?
jan. 28. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Sajnos csak a munkahelyváltás segíthet. Fiatal kezdő koromban én is ettől szenvedtem. Annyira a gyomromra ment az idegesség, hogy minden reggel hánytam. Évekig tartott, akkor múlt el, amikor normális munkahelyem lett.
jan. 28. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
17%
Szedjél nyugtatót.
jan. 28. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
25 éves vagyok, a párommal élek együtt, a szüleim nem tudnak segíteni. Én is szeptembertől tervezek továbbtanulni, de valahogy az oktatás költségeit ki kell tudnom fizetni. Előbb-utóbb valóban fel kell mondanom, ugyanis a gyakorlatomat nem tudnám elvégezni munka mellett. Sajnos annyi félretett pénzem nincs, hogy ezt meg tudjam valósítani, nem keresünk jól, kiadásaink pedig vannak. Azért is ragaszkodom annyira ehhez a munkahelyhez, mert baromira nehéz másikat találni és tudom milyen mocsok rossz 1 éven át munkanélküliként egy forintot se keresni. Ugyan van másodállásom is, de az önmagában éppen csak arra elég, hogy kifizessem a bérleti díjat. A párommal kell beszélnem erről, hogy miután elkezdtem a sulit, meg tudnánk-e oldani, hogy szűkösebben éljünk addig az ő fizetéséből. Talán megoldható, úgy érzem erre szükség van, mert így nem élhetem le az életemet.
jan. 28. 21:12
 6/7 anonim ***** válasza:
47%
Pedig váltás, addig meg pszichológus
jan. 28. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 Kései Sirató ***** válasza:
100%

MagneB6-ot szedjél, az jót tesz ilyenkor, ha az ember feszült, stresszes.

Én elkezdeném megtervezni, azt, hogy másik munkahelyre megyek, nézd a hirdetéseket, érdeklődj ismerősöktől, járj nyitott szemmel, és ha adódik egy jobb lehetőség, mondj fel!

jan. 29. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!