Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Irodaban dolgozok, sok a...

Irodaban dolgozok, sok a telefonos es emailes ugyintezes. rettegek ha csorog a telefon es fel kell venni. Hogy lehet ezt lekuzdeni?

Figyelt kérdés

Az zavar,hogy 5en vagyunk az irodaba es ha valami rosszat mondok esetleg vagy rossz informaciot akkor szóváteszik/megszolnak akar a hatam mogott is.

Egyatalan nem vagyok magabiztos a telefonalasban. Emailezessel nincs gond vagy ha valaki bejon szemelyesen.


jan. 29. 14:40
 1/3 anonim válasza:
100%
Most kezdted vagy már evek óta? Ha utóbbi én váltanék. Stressz nrm kell, kössz.
jan. 29. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Esetleg ismerőssel gyakoroljátok: 2 külön szobában vagytok, imitáljátok a telócsengetést, majd kérdez mindenfélét.
jan. 29. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Jo reggelt, tegnap mar nem volt idom irni egyeb elfoglaltsagok miatt.

Szoval a meloba ahol vagyok 2 eve, nem kellett foglalkoznom a telefonnal. Neha 1 vagy ketto ha elofordult a heten,a tobbiek vettk fel leginkabb. Es teljesen le is szoktam rola,de most a 2 eves ertekezlet utan szolt a fonok,h tolem is hasonlot várnak el. 5 en vagyunk az irodaba. Mindenki eredeti angol. Eleg feszelyezve erzem magam a telefonalasnal. Egyatalan felvenni a telefonkagylot. Veluk elbeszelgetek ha arrol van szo,de a telfon akkor rettegek. Csorog, nezem a kiirt szamot es nem indul meg a kezem. Valami szorongas lehet. Nem tudom,de le kell kuzdenem,mert hanem tudok megfelelni akkor el is kuldhetnek,hisz a napi feladat resze lenne.

Korabban mikor uj melot valtottam, ott is volt ilyen gátlas benne,de nem ovlt opcio, nem voltak ott korulottem 5en 6an.

jan. 30. 08:52

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!