Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Kis közös irodában ti mit...

Kis közös irodában ti mit kezdtek a szagokkal?

Figyelt kérdés
Mindig vita van a szellőztetésből, egy kisebb irodában vagyunk 6-an, kaja szag, lábszag, izzadság stb. És ebben ülünk egész nap. Fülledt, áporodott az egész
jan. 29. 15:03
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
100%
Ha lehet az ablakot úgy nyitni, hogy éppen csak résre, akkor próbáljátok meg, az ajtót meg csukjátok be és nincs huzat.
jan. 29. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
0%
Jól be kell fingani. Amúgy ha az életem múlna rajta, akkor se mennék irodába dolgozni.
jan. 29. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
100%
Nálunk az van hogy én szellőztetek, mindenki más meg hisztériázik velem, de megmondtam hogy vagy ablakot nyitok vagy behányok az oxigénhiánytól és a szagoktól, igy kénytelenek eltűrni. 🤷‍♀️
jan. 29. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
100%
Óránként 5 perc szellőzetést csak kibírnak...
jan. 29. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
100%

#4

Nekem napi 5 perc miatt is meg akarnak fagyni 😂

jan. 29. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 A kérdező kommentje:
dehátitt nincs is rossz levegőőő üvöltik igen :D
jan. 29. 17:09
 7/17 anonim ***** válasza:
70%

Akkor marha gáz egy csapat. Óránként 5 oerc, vagy 2 óránként 10 perc baromira nem teljesíthetetlen kérés.

Persze tele vannak a munkahelyek olyan kényes finnyás pics@kkal, akik 27 fok alatt már eljátszák a fagyhalált. Egy kicsit kellene csak megtanulni viselkedni és tekintettel lenni a másikra. Mert egy munkahely nem arra való, hogy szaunázzanak az alkalmazottak.

jan. 29. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
100%
Én megmondtam kerekperec hogy nem fogom a másik izzadságszagát szagolgatni és igen is kinyitom az ablakot tíz percre. Akinek meg nem tetszik, vegyen fel addig kabátot. Ja bezzeg mikor kimegy félóránként cigizni, akkor nem fázik...
jan. 29. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
41%

Én már jó ideje home office-ba vagyok, de anno dolgoztam irodában. Kompromisszumra kell törekedni, legyen napi 1-2 szellőztetés, de télen ne legyen már non stop nyitva az ablak, ill. nem tudom, milyen kollégák, akik mellett mondjuk óránként kéne szellőztetni:-) Volt amúgy olyan kolléganőm, 1 db, aki mindig ilyen büdös, beazonosíthatatlan kajákat evett, ill. izzadtságszagú volt, de azért másra ez nem volt jellemző.

7: Gáz fikázni azt, aki fázós, éppen úgy nem tehet róla, mint aki meg 20 fokban is izzad pólóban. Náluk amúgy volt olyan, hogy mentem be, kb. 18 fokra lehűtve az iroda légkondival nyáron, na, akkor finoman jeleztem, hogy kikapcsolnám… Amúgy én a légkondit utálom, persze, van, amikor tényleg szükséges, de ahogy írtam, egyes kollégák nagyon durva hőfokokra hűtötték le az irodát, és ráadásul büdös is volt a légkondi. Szóval, itt részemről az volt a kompromisszum, hogy mehet egy ideig, de nem szeretnék azért megfagyni, mert más kevésbé fázós, ill. nyáron is hosszú cuccban jön be.

jan. 29. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
84%
Van rosszabb. Tanárként 30 kamasszal összezárva 45 percig, miután tesiórájuk volt. Előfordult, hogy mikor jött be a következő osztály, megkérdezték tőlem, hogy "mi is ilyen büdösek vagyunk?". 😀
jan. 29. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!