Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Kis közös irodában ti mit...

Kis közös irodában ti mit kezdtek a szagokkal?

Figyelt kérdés
Mindig vita van a szellőztetésből, egy kisebb irodában vagyunk 6-an, kaja szag, lábszag, izzadság stb. És ebben ülünk egész nap. Fülledt, áporodott az egész
jan. 29. 15:03
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
10-es, te nyertél:-) Juj, emlékszem, pláne a fiúk:-)
jan. 29. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
17%
Semmi bajotok nem lesz egy kis büdöstől.. KB mint az állatok úgy állnak egyesek az élethez.
jan. 29. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
Reggel a takarítónő kiszellőztet. Munka után én.
jan. 29. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
84%

9-esnek: okés, értem én, hogy fáznak, de basszus a közös irodát ne fűtsék már fel 30 fokra! A kajám megolvad odabent, rólam ömlik a víz, mert jujjj szegények fáznak, nem tehetnek róla.


3-an vagyunk összezárva egy hangyaf@sznyi irodában, élmény, mikor legalább az egyik beteg, 30 fok van, de szellőztetni még véletlenül se, mert jujjj milyen csúnya dolog már rájuk nyitni az ablakot.

jan. 29. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
14: Tudsz értelmezni? A stílusodat bíráltam, ne legyen már szidalmazva, akinek más a hőérzete, mint a tiéd. Nem kell se 30 fokra felfűteni, se 18-ra lehűteni, én kompromisszumot írtam. A helyedbe azt mondanám, hogy nagyon állott a levegő/nem tudok már koncentrálni, nincs bent oxigén stb., pár percre muszáj kinyitnom, de ha kiszellőzött, bezárom. Pont. És valóban bezárod pár perc múlva, nem egész nap nyitott ablaknál ültök. Ez a kompromisszum, de leírtam már a légkondis példánál is.
jan. 29. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
100%

#15

Ez nem szidalmazás, egyszerűen abnormális dolog 30 fokban két pulcsiban dideregni, az ilyen húzzon el orvoshoz a keringési zavarával, ne másokat akarjon megfojtani.

És de, a kollégák szerint 30 fok KELL (nem szóvirág, 27-re még hősugárzót indít). Ez beteges, és igenis egész nap nyitva hagyom az ablakot hogy ne kapjak hőgutàt.

jan. 30. 06:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
100%
De jó, hogy 20+ éve szabadúszó vagyok. Az egyik legjobb benne, hogy annyi fok van amennyit akarok (19), akkor szellőztetek, amikor akarok.
jan. 30. 07:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!