Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Öngyilkosságba kényszerít a...

Öngyilkosságba kényszerít a munkahelyem, úgy érzem itt a vége az életemnek, nem akarom ezt tovább, nincs erőm se energiám ehhez. De nem mondhatok fel, mert kirakja anyám a szűröm a híd alá. Mik az opcióim?

Figyelt kérdés
Másfél hónapja dolgozom az új helyen, de már elegem van. Elegem van, hogy minden nap 6-kor kelni kell és rohanni a 6:30-as vonathoz, majd BKV ami felér 8-ra. Elegem van, hogy 16:45-kor végzem és rohanhatok a 17:15-ös vonathoz, amivel 18:30-ra érek haza. Munka után nincs semmihez sem energiám, csak bámulni a falat 3 órán át. 22:00-kor meg fekvés, mert különben később feküdve zombi vagyok munkahelyemen. Elegem van, hogy egyedül kell vinnem egy egész minisztériumot informatikusként, mert minden kollégám felmondott, mert sz*r a munka. És nem tanított be úgy igazán senki, tehát folyamatosan csak kapkodom a fejem, hogy mit és hogy kéne. Túl nagy a stressz, túl sok a felelősség és nem tudok teljesíteni mert sok a munka és mind nehéz a sok bürokratikus könyvelés és adminisztráció miatt, meg a rossz-őskövület technológia miatt, de lesz*rni meg nem tudom a munkát, mert a kormányzatban olyan nincs, hogy nem lehet valamit megcsinálni időben. Főleg ha a miniszternek kell valami SOS, ami nagyon sokszor megesik. Elegem van, hogy 5 percenként csörög a telefon mert mindenkinek nagyon sietős a saját baja. A fizetésem nem igazán lenne elég semmire, ha esetleg el akarnék otthonról költözni. A hobbimat képtelen vagyok csinálni, hétvégén csak feküdni van energiám, úgy érzem magam mint egy rabszolga. Ténylegesen elgondolkodtam az öngyilkosságon, úgy érzem túl érzékeny és mentálisan gyenge vagyok ehhez a patkányverseny világhoz.

jan. 29. 19:09
1 2 3 4 5
 31/45 anonim ***** válasza:
100%
add meg szijjarto peter szamitogepenek a jelszavat
jan. 29. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/45 anonim ***** válasza:
83%

Welcome to life

Its shit

jan. 29. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/45 anonim ***** válasza:
70%
értjük, szegény pici értelmiségi babának dolgoznia kell, mert anyuci megunta, hogy egy dackorszakos óvodás élősködik rajta. akkor meg kösd fel magad, rossz hírünk van, a felnőtt embereknek néha fel kell kelnie reggel és el kell mennie dolgozni. brühühühü, majd mindjárt megsajnálom hogy a kis irodádban kell hisztikélned egész nap, aztán meg csak növeszted a sgged a gyerekszobában, tényleg szr az életed. ahelyett hogy örülnél hogy valaki azért fizet, hogy vegetálj és ne tégy soha semmi értelmeset.
jan. 29. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/45 anonim ***** válasza:
21%
Ilyen az elet.. mindenki eldontheti, hogy eli meg vagy hogy nem. En heti 55 orat melozok, melette 4*2 orat sportolok, 1ik este majdnem mindig haverozok es a tobbi nap meg a bnommel is foglalkozok. Nemsoka meg el akarok kezdeni meg egy sulit is. Lehet ezt igy is 🤷
jan. 30. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/45 anonim ***** válasza:
80%
Azert rohansz a 6.30-as vonathoz mert 6-kor kelsz. Kelj 5.30-kor es akkor nem kell rohanni
jan. 30. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/45 anonim ***** válasza:
100%

Majd hozzászoksz. Én napi 1 órát vezetek másik városba, mert ott van a munkahelyem. Oda vissza 2 óra. Az év 365 napján bármikor behívhatnak, ha jószág van a telepen, és ha valami probléma van azonnal meg kell oldani, amit más nem tud, mert csak gondozók. Például: elmegy a szellőzés, nincs víz, baj van a silóval, nincs áram..egyéb technikai gondok, amiket azonnal meg kell oldani, mert veled ellentetbe ha itt Például elmegy a szellőzés vagy az áram az fél milliárd forintos kár lehet, nálad maximum egy ejnye bejnye ha éppen nem tudtad beállítáni a nyomtató ip címét. Nincs ünnepnap, nincs hétvége, 4 éve nem voltam nyaralni. :).


Szóval fejezd be a panaszkodást mert mindenki ilyen szituációba van vagy rosszabb

jan. 30. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/45 anonim ***** válasza:
67%

Szóval Te vagy az egyedüli informatikus a miniszteriumba, tehát nélküled összeomlana a kormány. Akkor mire vársz haver? Mondj fel és végre bukik a Fidesz.


Hagyjuk már ezt a kamu dumát, hogy 1 informatikus van az egész kormányzatban.

jan. 30. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/45 anonim ***** válasza:

Lol .... Állami szektor és a "majdmegszakadokúgykellhajtani" egy mondatban. Ez jó vicc volt köszi, de több ponton is sántít a sztorid.

1. Ha te vagy ott az IT atyaúristen akitől még a miniszter is kér,és egy országnyi felelőség nyomja a vállát,akkor szolgálati keco+ kocsi és hétjegyű fizud van, ami lehet nem is egyessel kezdődik.

2. 23.szintű admin vagy, alig minimálbérért, és nem tudod kezelni a felnőtt élettel járó kihívásokat.

jan. 30. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/45 anonim ***** válasza:
Buktasd meg a fideszt baszki szivárogtasd ki pár mocskos dolgukat hidd el többet nem kell korán kelned olyan keresett leszel.:)
jan. 30. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/45 anonim ***** válasza:
55%
Az nem jo, a bortonben 5-kor van kelés 🤣 Igaz a vonathoz nemkell futni🤣🤣🤣
jan. 31. 06:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!