Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Szinte semmi munkám nincs...

Szinte semmi munkám nincs egész nap. Maradjak így itt?

Figyelt kérdés

Most már több éve itt dolgozom. Eddig rengeteg munka volt, alig győztem egyedül, azonban a kormány tönkretette ezt az iparágat. Nagyon kevés a megrendelésünk, papírmunka alig van. Igaz a január máskor is pangó időszak, de most kifejezetten unalmas volt ez a hónap. Hetek óta kb semmi munkám. Egész nap netezek vagy olvasgatok, de 8 órán keresztül napi szinten baromi unalmas.

Érdemes így maradnom? Mondjuk sok választás se nagyon van, mert iszonyú nehéz új helyet találni.

Csak olyan haszontalannak érzem magam. :(



jan. 30. 09:36
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
100%
Nekem is ilyen a helyem, de én nagyon élvezem. A fizetést megkapom arra, hogy olvasok, tanulok, tervezek. Legjobb munkahely.
jan. 30. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
56%
Verd ki kozben
jan. 30. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
100%
Én is dillemmában vagyok.. munkahelyemen egyedül vagyok egész nap, effektív munka kb 4-5 óra hetente, amibe beleszámoltam a másfél órás meetinget.. fizetés közepes, közben depis vagyok és leépülök.. azé irogatok ide is ennyit :)
jan. 30. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
58%
Milyen iparág ment tönkre a kormány miatt?
jan. 30. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
69%

#3


Én annyira nem értelek titeket. Miért nem vállalkozol mellette? Írsz egy doktorit? Képzed magad? Olvasod ki a kedvenc könyved? Stb?


De ha gondolod passzold át a kontaktot, én szivesen leváltalak, van elég dolgom magamtól is :D

jan. 30. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
93%
Én egyenlőre nem mondanék fel a helyedben, viszont gondolkodnék egy B terven arra az esetre, ha megszűnne a cég, vagy létszámleépítés keretein belül elküldenének.
jan. 30. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 A kérdező kommentje:

#3: Én is egyedül vagyok egész nap. Sokszor már elég nyomasztó. Persze amíg volt sok munka addig pörögtem, nagyon hamar eltelt. Meg rengetegen hívtak, jöttek érdeklődni.

Hát de egyszer fent, egyszer lent...

jan. 30. 10:55
 8/17 A kérdező kommentje:

#6: Igen, már kérdeztem mi lesz így, hiszen tavaly fél évtől érezhetően megcsappant az érdeklődés a fantasztikus jogszabályok miatt.

Egyedüli alkalmazott vagyok. Azt mondta a főnököm, ha másba kezdenének, akkor is számítanak rám, meg hogy nyugodjak meg, egész évben lesz fizetésem.

Persze mit mondott volna...

Nézegetem az álláshirdetéseket amúgy.

jan. 30. 11:04
 9/17 anonim ***** válasza:
26%
épitőipar gondolom
jan. 30. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
Keress másik melót, aztán majd lesz valami.
jan. 30. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!