Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Van olyan kollégátok, aki...

Van olyan kollégátok, aki nagyon tetszik nektek, ezért zavarban vagytok és nehezen tudtok beszélni vele?

Figyelt kérdés

febr. 1. 15:17
 1/9 anonim ***** válasza:
4%

Nincs,mert kerek-perec megmondtam neki, hogy simán megdugnálak!

👍

febr. 1. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Mi nem a gyártósoron dolgozunk 60-as IQ-val, hogy ilyet mondanánk egymásnak🤣
febr. 1. 15:36
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

Előfordult! Legalább is munkahely miatt talalkozunk többször, ha nem is közvetlen kolléga! Főleg ha még ő is úgy áll a dolgokhoz!

Magadba kell lerendezned, hogy nincs értelme feszengni előtte!

febr. 1. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Nem,nincs ilyen kollégám.
febr. 1. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
0%

Miért?Mi van abban?Majd talán titkolózok???

Nyílt lapokkal játszunk gyerekek!!!🤪

febr. 1. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
54%

Nekem volt. Nem mertem neki bevallani, de néha ő is utalt dolgokra, csak hát egyikünk sem mert lépni semmit. Már 4 éve máshol dolgozunk, de heti szinten beszélünk még egymással, havonta 1x be szoktunk ülni valahova.

Arra gondoltam, legközelebbi alkalmon elmondom neki, hogy még mindig tetszik. Nem várok semmit ettől a vallomástól az ő részéről, ha jóban maradunk, oké, ha emiatt megszakítja velem a kapcsolatot, akkor legalább tovább tudok lépni rajta becsületesen veszítve.

De beszélgetéseink alapján 80% biztos vagyok hogy pozitívan fogadja majd.



A jelenlegi munkahelyemen fordítva van, én tetszem valakinek, és ő nem kertel, lazán elhívott randizni, munkahelyen lesi minden mozdulatom, romantikus típus, de elég nyomulós. Nem buta ember pedig, de oda-meg-vissza van értem, teljesen elment az esze tőlem :D

Vele megbeszéltem, hogy nem bánom, ott lehet munka közben mellettem, de ne nyomuljon. Megihatunk néha egy kávét, de nem randiként. Érti. Felfogta.elfogadta.


(29N)

febr. 1. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
55%
Volt ilyen: kutya-macska barátság volt köztünk. Van egy másik most, akivel szemben igyekszem konszolidáltabb lenni, mint az előző személlyel.
febr. 1. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
54%

Van de úgy teszek mintha kozombos lenne szamomra es úgy beszelek vele mint barki massal

Ja meg azt se akarom hogy megtudja rolam hogy tetszik nekem

febr. 1. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Mondd el neki. :) maximum kap egy kis egoboostot.
febr. 1. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!