Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Tetszik egy kollégám, ő...

Tetszik egy kollégám, ő viszont egy családos nővel?

Figyelt kérdés

Szóval egy családos nővel kavar. Nem tudom, mennyire komoly köztük, előttünk úgy csinálnak, mintha csak kollégák lennének, de már többen észrevettük, hogy van köztük valami. Nagyon rossz ezt közvetlen közelről látni. Úgy tudom elviselni, hogy rájuk se nézek, nem szólok hozzájuk. Köszönök, ha kérdeznek, válaszolok, de ennyi. De kis csapat vagyunk, nyilván feltűnő. Szerelmes nem vagyok, mégis rossz, de miért?

Volt veled ilyen? Hogy viselted? Elmenni nem fogok, a munkám szeretem.



jan. 24. 20:10
1 2
 1/11 anonim válasza:
86%
Ha majd eljön az életedbe az a férfi, aki a megfelelő minden szempontból, akkor nem fogsz ezen a férfin rágódni. De ehhez nyitottnak kell lenned mások felé. Ne hagyd, hogy a megrögzöttje legyél, ne hagyd, hogy bekebelezzen az érzés. Nyisd ki a szíved másoknak, meg fogod találni, akit keresel.
jan. 24. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
86%
Nincs olyan férfi, aki minden szempontból megfelelő, csak a mesében.
jan. 24. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
91%

"mégis rossz de miért?"

Igazából megválaszoltad a kérdést azért mert tetszik a csávó

Amúgy el kell engedni mást nem nagyon tudsz



Tudom hogy könnyű ezt mondani de gondolj bele ha egy olyan nővel kezd akinek van párja és ez nem zavarja akkor biztos jó választás lenne?

Hozzád vajon hűséges lenne?

Járj nyitott szemmel tutira jönni fog valaki az életedbe

jan. 24. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
47%

3.

Ugyanerre gondoltam. Aki csalados novel kavar, hidd el egy olyannal nem veszítettel semmit.

jan. 25. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

4-es: Szerintem ne ítélkezzünk. Pláne látatlanban. Az is lehet, hogy csak barátok, egy munkahelyen könnyen összepletykálnak két embert, gyakran alaptalanul.

Alapjában véve én is úgy vagyok vele, hogy nem jó a házasságtörés, de itt se látunk bele a nő családi életébe. Sok a boldogtalan házasság, de az is lehet, hogy nyitott házasságban élnek. Nem szerencsés látatlanban ítélkezni.

jan. 25. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
75%
Ha tényleg van valami köztük, akkor azért hagyd, ha pedig csak az a típusú férfi (nőben is van ilyen), hogy szeret ellenkező neműekkel szoros barátságot ápolni - kívülről szinte úgy tűnik, mintha tényleg lenne köztük valami, de sosem lépi át azt a bizonyos határt, mintha sportot űzne ebből, hogy kínozza a másikat, és fel is háborodik ha rákérdezel erre :D- akkor meg azért hagyd.
jan. 26. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
62%

5.

Nulla ertekrend, azt latom. Gondolom volt reszed ilyesmiben, azok szoktak ezzel a “ne itelkezzunk” dumaval jonni. Te nyugodtan kavarj azzal akivel akarsz, de sz@r tanacsot ne osztogass masoknak. Aki hazas es ilyeneket csinal, az igenis egy hulladek ember. Es az is, aki ehhez asszisztal vagy belemegy ilyenbe. Ilyen egyszeru. Sz@r a hazassag? Ki kell lepni belole. Jaj hogy a gyerekek? Egy sz@r hazassag a gyerekeknek art a legtobbet, szoval ez is otvar duma. Ugyhogy igenis itelkezek, te meg eroltess magadra valami normalis ertekrendet, ahelyett hogy kioktatsz masokat. Tovabbra is tartom, hogy a kerdezo semmit nem veszített egy ilyennel. Ennyi.

jan. 26. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
“Csak baratok” 🤣🤣🤣 Na ezert nem olvasom ezt a rovatot soha. Ennyi agyatlan embert. Innentol nem kovetem ezt, sziasztok.
jan. 26. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

7-es: Sejtettem, hogy idejön egy hozzád hasonló. Szerintem azzal van a legtöbb probléma, aki ennyi miatt hulladéknak nevez valakit. Amúgy képzeld, nem volt részem ilyesmiben. Én is azt becsülöm legtöbbre, aki képes ellenállni a kísértéseknek, és hűséges maradni. De te nem látod, hogy az emberek túlnyomó többsége nem képes megfelelni az életen át tartó monogámia eszményének. Szerintem te vagy, aki nagyon durván kioktatsz másokat, valami szentnek képzelve magadat. Hulladék ember pl. a tömeggyilkos vagy a sorozatgyilkos, de szerintem nem itt kezdődik ez a kategória.

Amúgy 100 évvel ezelőtt azt is hulladéknak tartották, aki elvált. Akkoriban az volt a norma, hogy kötelező sírig kitartani. Tehát nagyon relatív, mi az, amit elítél a társadalom.

jan. 26. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Nem volt norma a sírig való kitartás 1920-as években. Nyilván azért nem örültek neki, de szabadon válhatott aki akart. A déd és ükszüleim közül többen is házasodtak és váltak és akár újraházasodtak másokkal. Más kérdés, hogy a szülők, rokonság, ismerősök mit szóltak hozzá. De törvényesen válhattak, sőt annyira megengedő volt a magyar jog, hogy okként a pocsék szexuális élet is szerepelhetett, ld érzelmi vagy testi elhanyagoltság.
jan. 26. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!