Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Az emberek Magyarországon...

Az emberek Magyarországon miért viselik el a rabszolgalétet és "nyalnak" mások kitúrásáért?

Figyelt kérdés
Diákként dolgozom, egy viszonylag jól fizető állásban. Viszont nemrég megjelent egy diák és úgy érzem ki akar túrni és hagyják is neki. Igaz, én nem nyalok senkinek, dolgozok rendesen, neki meg az egész napja a beszélgetésből áll csak. Nagyon feldühített, hogy engem szinte az utolsó pillanatba felhívott a cég, hogy csak rosszabbul fizető pozícióba tudok menni, ugye nem baj? Hát nem is kérdés azt hittem földhöz vágom a telefonomat, annyira ideges voltam. Persze ő, a nyalizós, mehetett a jól fizető munkahelyre. Az emberek miért hagyják, hogy ezt tegyék velük és adják el a lelküket, pár forintért? Miért nem vívják ki a jogaikat? Mi történik jelenleg? Engem is nagyon idegesít, hogy most ez elkezdődött. Miért ennek az ismerős, meg aki nyal nekem rendszernek kell működnie? Számomra gusztustalan. Én rendesen elvégzem a munkámat, úgy érzem azon kívül nem tartozok senkinek, erre azt látom, aki eladja a lelkét, elvtelen, erkölcstelen, kitúr a munkámból, mert annyira lényegtelen ki végzi el, én meg csak keressem a kevesebb pénzt. Tényleg nincs jövőm ebben az országban már fiatalként? Muszáj ezt csinálni?

febr. 2. 23:27
1 2 3
 11/23 anonim ***** válasza:
30%
Érdekes, én nem vagy sem rabszolga, és nem is túrtak ki sehonnan. Verseny van, ha van nálad jobb, lehet, ő fut be, ennyi.
febr. 3. 01:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 A kérdező kommentje:
Tulajdonképpen kevesebbet dolgozik mint én, csak beszélget folyamatosan. És ez nekik elég...
febr. 3. 04:14
 13/23 A kérdező kommentje:
Elég idegesítő tud lenni, mikor nekem semmi baj nem volt a munkámmal, azt jön valami jött-ment aki elveszi tőlem. (nyalással) Erről ennyit...
febr. 3. 05:54
 14/23 anonim ***** válasza:
73%
Lényegében ők sem tudják ezt. Talán a régi kipcsák vér miatt van ez.
febr. 3. 06:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 anonim ***** válasza:
100%
8: Hol külföldön? Mert nagyon nem mindegy. Hollandiában szinte sehol nem tapasztaltam. De például az Egyesült Királyságban már elképzelhetőbb.
febr. 3. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 anonim ***** válasza:
Amikor a GONOSZ felmérte szinte az egész országot akkor derült ki hogy csehszlovákiaba csak olyan magyarok voltak akik velünk harcolgattak , de szinte senki sem halt meg a háborúkban.A ZSEMLEBEN pedig ahol azt hittük hogy a legtisztább magyarok élnek sejtettük mivel nem harcoltak szinte semmit azok cigányokkal voltak téli. Az Alpokba sejtettük hogy tele van idegenekkel. Ekkor derült ki hogy a kis magyarországunk a legtisztább a kitelepítés után. Kiderült hogy a kis jugoszláviaba rengeteg nép és sok 100 féle idegen van.
febr. 4. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 anonim ***** válasza:
36%
Engem meg tudod mi zavar??Hogy adómentes vagy,és annyit keresel mint aki 20éve a szakmájában van.És ő tanít be téged.Áttudod érezni???Na akkor maradj csendben...
febr. 4. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 anonim ***** válasza:
17: De hiába keres annyit órabérben, egy diák nem dolgozik annyi órát, mint egy rendes dolgozó, így a havibér még mindig kevesebb. Erre miért nem gondolsz, proli okostojás?
febr. 4. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 A kérdező kommentje:
#17 menjen el szavazni, szavazzon másra hátha így lesz. De ígyse keresek sok pénzt #18 le is írja. Na pont az olyanok miatt, mint te, fogok elmenni az országból.
febr. 8. 18:46
 20/23 A kérdező kommentje:
#15 nyugatra. De valami biztonságosabb országba,pl. Ausztria
febr. 8. 18:48
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!