Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Szerintetek mi a WC használati...

Szerintetek mi a WC használati illem egy munkahelyen?

Figyelt kérdés

Nők vagyunk, sokan, de 1 db WC-vel, mivel mindenki akkor megy mikor kell/szeretne így be tudjuk osztani. Nem is ez a probléma…

Tegyük fel én elmegyek, és ha nem tudtam reggel elintézni a nagydolgot, akkor ott teszem. Mikor éppen bele “lendülnék”, benyit a kolléganő vadul az előtérbe, ami nálunk mindössze egy kézmosót jelent, csak 1 ember fér el, majd rángatja a WC ajtó kilincsét szó nélkül…. Kiszólok hogy foglalt, elmegy nagy léptekkel, de a köztes ajtót tárva nyitva hagyja, én meg úgy próbálom befejezni a kakit hogy tőlem 2 méterre járkálnak a folyosón idegen emberek, a vendégek. Nagyon kellemetlen, és még nem jöttem rá hogy ki, vagy kik ezek akik nyitva hagyják az ajtót. A még rosszabb kategóriások pedig azok akik kopognak, szólok hogy bent vagyok, majd abban a pici mosdó térben állnak telefont nyomkodva, 10 centire az ajtótól, és hallgatják mit csinálok. Ezek miatt volt már hogy félbe hagytam a WC-zést, megtöröltem magam, és vissza mentem dolgozni, hogy majd elmegyek újra ha lesz lehetőség, de ha sok a munka, azért nem mindig van, max pisi idő jut, szóval nagyon kellemetlen, és mi 12 órázunk ráadásul.


febr. 8. 22:35
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
79%

Az én munkahelyemen is ezt csinálják, megállnak a mosdó ajtó előtt pletyizni, én is hagytam már félbe emiatt.

Pechemre nagyon sokszor munkahelyen rámjön a stressz miatt a hasmenés, borzasztó kellemetlen ígyis.

Nyilván a normális az lenne, hogy nem a kis előtérben várakozunk, hanem kinty de ha beszélgetni támad kedvünk, akkor odébbmegyünk pár métert.


Sajnos nem mindenkinek egyértelmű, ez ellen nem igen tudsz tenni semmit maximum kiszólsz, hogy távozzon már addig a helységből míg a dolgodat végzed, viszont akkor biztosan, hogy megsêrtődik.

febr. 8. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
Akkor sértődjön meg, de húzzon a vérbe onnan.
febr. 8. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%

A kérdésre a válasz, szerintem lehetne mindenki megértő és tiszteletben tarthatná a másikat!

Bár mi kevesen vagyunk kollégák együtt és van külön férfi, női wc, de egy előtérből nyílik! De még így is addig nem megyünk be még a másikba sem ha nem muszáj! Persze vannak kuncsaftok akiket semmi nem érdekel és simán rángatják az ajtót és stb...

febr. 8. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
94%
A kis előtér ajtajára egy kulcsos zárat kell tetetni és amikor bemész a mosdóba, akkor már eleve a kinti ajtót zárod be, így nincs kellemetlenség.
febr. 9. 00:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
49%
Le kell szarni, szó szerint.
febr. 9. 00:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%

Ez már tényleg az a szint, amikor sok a proli nő egy helyen.

Foglalt, benti kiszól, kinti kimegy, ajtót becsuk, mint egy normális ember, aki nem barlangban lakik, nem olyan bonyolult ez.

Ha ott nem mered kinyitni a szád, akkor szedd ezt pontokba, aztán sunyiban ragaszd ki a wcajtó belső felére. Nyilván csak név nélkül mered majd, de hátha így is segít.

febr. 9. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%

Nálunk ha valaki benyit az előtérbe, ahol látja, hogy ég a villany, zárva a vécéfülke ajtaja (alapból nyitva szoktuk tartani), akkor bocsánat! és kimegy, ajtó becsuk. Ez az egyezményes jele, hogy foglalt a vécé.

Nem olyan bonyolult ez.

Bunkók a kolléganőid.

febr. 9. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
92%

Nem lehet az előtér ajtajára rakni egy zárat esetleg? Nálunk úgy van az egyik mosdónál és működik.

Amúgy neked van igazad szerintem is, nem értem miért jó az ajtóban hallgatózni.

febr. 9. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Nálunk is ez van, csak a kinti ajtó már el is van vetemedve, be se lehet zárni. A helyedben vennék reteszt, aztán felszerelném a külsőre.
febr. 9. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
74%
Ez még semmi, a régi munkahelyemen is úgy volt hogy először kis előtér mosdókagylóval, aztán a WC és nagyon béna megoldásként a villanykapcsoló meg kint volt az előtér ajtaja mellett ami egyszerre kapcsolta az előtér meg a WC villanyát is. Gondolom már sejthető, de azért leírom, nem elég hogy megrángatta az ajtót aztán az előtér ajtaját meg nyitva hagyta, vagy akkor lendülettel vágta be, hogy vissza is nyílt, de még a villanyt is képesek voltak ráoltani a bent ülőre. :D Szóval csak a telefonommal mertem WC-re menni, hogy szükség esetén tudjak világítani valamivel :D Ezt mondjuk férfiak követték el, de a női mosdó is hasonló kialakítású volt.
febr. 9. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!